echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Lubisz szaloną jazdę na karuzelach i dobrą zabawę? Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są bilety do Legendii.

Legendia, czyli Śląskie Wesołe Miasteczko to najstarszy lunapark w Polsce. Niedawno obiekt przeszedł gruntowną modernizację i zmienił swoje oblicze. To w tym miejscu znajduje się m.in. najszybsza i najdłuższa kolejka górska w Polsce – Lech Coaster.

To także tutaj odbywa się niezwykłe widowisko „Legendia at night”, czyli zabawa pod rozgwieżdżonym niebem. W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy mogą skorzystać z nocnej jazdy na karuzelach i kolejkach górskich, które uzupełnia unikatowe w skali Polski, multimedialne show.

– To wyjątkowe i niespotykane dotąd w Polsce show, które skutecznie uzupełnia ofertę nocnej zabawy w naszym parku. To propozycja dedykowana każdej grupie wiekowej, która zapewni wyjątkowe wrażenia z pobytu w Legendii również tym osobom, które niekoniecznie chcą korzystać z urządzeń – tłumaczy Izabela Kieliś, local commercial manager w Legendii.

Na wydarzenie Legendia at Night obowiązują dedykowane bilety.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia jest pięć podwójnych zaproszeń, które będą do odbioru w infocentrum. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Z jakie atrakcji skorzystasz będąc w Legendii?

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Na odpowiedzi czekamy do 28 sierpnia, do godz. 12:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy zaproszeniami do Legendii. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Legendia sierpień”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);