Magda Gessler wraz z ekipą programu „Kuchenne rewolucje” przybyła na pomoc kolejnej zagłębiowskiej restauracji. Czy kuchenna rewolucjonistka zdoła w zaledwie kilka dni odmienić losy sosnowieckiej pizzerii Sale&Pepe?

Tym razem, znana restauratorka wraz z Kuchennymi Rewolucjami przybyła z pomocą pizzerii Sale&Pepe. Informacja o udziale lokalu w popularnym programie rozeszła się lotem błyskawicy po okolicznych miejscowościach. Mieszkańcy i fani programu z ciekawością obserwują poczynania kuchennej rewolucjonistki.

 

Kuchenne rewolucje w Sosnowcu - fot. SB
Kuchenne rewolucje w Sosnowcu – fot. SB

Wiadomo już, że Magda Gessler – „niekwestionowany autorytet kulinarny, który z zabójczą skutecznością wypełnia swoją misję”, w ciągu ostatnich dni, w lokalu przy ul. Pawiej, zmieniła wystrój, menu oraz nazwę.

Niestety umowa z producentami programu zabrania właścicielom restauracji ujawniać szczegóły rewolucji. Na wyniki kilkudniowej metamorfozy trzeba zaczekać do emisji odcinka z udziałem Sale&Pepe. Wtedy też przekonamy się czy restauracja otrzymała akceptację Magdy Gessler po jej ponownej wizycie w tym miejscu.

Sale&Pepe po włosku oznacza sól i pieprz. Włoska jest nie tylko nazwa lokalu, który dotychczas specjalizował się w kuchni włoskiej. Włoskie były tu także składniki pizzy: szynka, oliwki, salami oraz ser pochodzące ze słonecznej Italii. Można tu było zjeść wyjątkową pizzę z pieca opalanego drewnem, wybudowanego z włoskiej szamotówki, makarony, sałatki oraz smaczne przystawki.

Kuchenne rewolucje w Sosnowcu - fot. SB
Kuchenne rewolucje w Sosnowcu – fot. SB

– Pyszne jedzenie, bardzo dobra pizza, jedyne nad czym należy popracować to obsługa – mówi Ewa z Sosnowca. – To miejsce do którego się wraca. Pizza, makarony desery i piwo, wszystko jest na plus – dodaje Marcin z Sosnowca.

Co zatem skłoniło właścicieli do udziału w Kuchennych rewolucjach? I jakie zmiany czekają sosnowiecki lokal? O tym przekonamy się w trakcie emisji odcinka. Metamorfozę lokalu zobaczymy w telewizji najprawdopodobniej dopiero jesienią.