Kuba Wojewódzki na swoim profilu społecznościowych chwali się przyjazdem do Sosnowca. Nie obyło się bez kontrowersji i docinków.

Znany showman zamieścił na swoim profilu społecznościowym zdjęcie swojego auta zaparkowanego tuż przy wjeździe do miasta Sosnowiec. Wpis wywołał spore poruszanie, głównie w mieszkańcach stolicy Zagłębia Dąbrowskiego, którzy w komentarzach pytają o paszport.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Mężczyzna na krańcu świata… 🌎🛸👽 Jakieś rady…??? 🙈

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Pytanie nie jest przypadkowe. W czasie wakacji do miasta wróciły paszporty, które sprawdzali celnicy. Był to element kampanii promocyjnej „Sosnowiec All Inclusive”, której celem było zachęcenie mieszkańców innych miast do spędzenia wakacji w Sosnowcu.

Ku rozczarowaniu wielu, Wojewódzki tym razem jednak nie odwiedził stolicy Zagłębia Dąbrowskiego, co wypomniał mu włodarz miasta. – Halo! Nie ten Sosnowiec. Czyżby z takim dowcipem Pan Kuba szykował się na prowadzenie Familiady na emeryturze? Jakieś rady dla niego? – odpowiedział Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Warto podkreślić, że Sosnowiec znany mieszkańcom Zagłębia Dąbrowskiego, nie jest jedynym miastem o tej nazwie w Polsce. Miejscowości o tej nazwie znajdziemy również w województwie łódzkim, podlaskim, świętokrzyskim i wielkopolskim.

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego specyficznego poczucia humoru i ciętego języka, który jednych bawi a innych żenuje. Samozwańczy król TVN wielokrotnie żartował także z Sosnowca.

Foto: Instagram @kuba_wojewodzki_official