Kuba Wojewódzki na swoim profilu społecznościowych chwali się przyjazdem do Sosnowca. Nie obyło się bez kontrowersji i docinków.

Znany showman zamieścił na swoim profilu społecznościowym zdjęcie swojego auta zaparkowanego tuż przy wjeździe do miasta Sosnowiec. Wpis wywołał spore poruszanie, głównie w mieszkańcach stolicy Zagłębia Dąbrowskiego, którzy w komentarzach pytają o paszport.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Mężczyzna na krańcu świata… 🌎🛸👽 Jakieś rady…??? 🙈

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Pytanie nie jest przypadkowe. W czasie wakacji do miasta wróciły paszporty, które sprawdzali celnicy. Był to element kampanii promocyjnej „Sosnowiec All Inclusive”, której celem było zachęcenie mieszkańców innych miast do spędzenia wakacji w Sosnowcu.

Ku rozczarowaniu wielu, Wojewódzki tym razem jednak nie odwiedził stolicy Zagłębia Dąbrowskiego, co wypomniał mu włodarz miasta. – Halo! Nie ten Sosnowiec. Czyżby z takim dowcipem Pan Kuba szykował się na prowadzenie Familiady na emeryturze? Jakieś rady dla niego? – odpowiedział Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Warto podkreślić, że Sosnowiec znany mieszkańcom Zagłębia Dąbrowskiego, nie jest jedynym miastem o tej nazwie w Polsce. Miejscowości o tej nazwie znajdziemy również w województwie łódzkim, podlaskim, świętokrzyskim i wielkopolskim.

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego specyficznego poczucia humoru i ciętego języka, który jednych bawi a innych żenuje. Samozwańczy król TVN wielokrotnie żartował także z Sosnowca.

Foto: Instagram @kuba_wojewodzki_official

Skomentuj przez Facebook

19 KOMENTARZE

 1. „Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego specyficznego poczucia humoru i ciętego języka”
  To się nazwa chamstwo a nie specyficzne poczucie humoru.

 2. To teraz Chęciński pewnie zorganizuje mu wspólny z Chajzerem przejazd otwartym autobusem przez centrum Sosnowca i weekend w Sosnowcu, a za chwilę drugą część kpin w Muzie zwanych roastem!!!!!

  • 100% racji, bo może i on wysiłek fizyczny robi ale o pracy koncepcyjnej na wyższym poziomie nie ma go co podejrzewać. Jedyne co można powiedzieć to nazwać go,, budowniczy bezsensu”.

 3. Dojechał na kraniec świata i strach mu nie pozwolił przekroczyć granicy ?
  To teraz wypier.dalaj na drugi kraniec świata cwelu i wracaj do swojej koszalińskiej dziury..

 4. Do mężczyzny to ci daleko. Jakieś rady? Jest jedna, ale ten zarobionego benteja już by nie jeździł nigdy.
  Cienki jest jak sik węża zakomplesiony srołmen spod Koszalina.

 5. Ludzie! Wam się coś porobiło w te zakute łby?
  Macie wy, sosnowiaki, JAKIKOLWIEK dystans do siebie?
  Syf macie w tym mieście swoim (jak do tego pasuje określenie „stolica”?), dziura na dziurze w drogach, komunikacja pod psem, pali się w piecach – czym kto może, do windy naszczane, prezydent cwaniak, ciągle jakiś administracyjny niepokój sieje.
  Stolica?? Gdzie, k..wa?!
  Z czym do ludzi? Ogródki na Małachowskiego? Tramwaj piwo ze stołu strąca!
  Uczelnie jakieś, ale tak, żeby było jak w „stolicy”? Kampusy współczesne? Jakaś dobrze zagospodarowana przestrzeń publiczna? Ale taka miejska, nie nad bajorami. Macie stadion cywilizowany? Aquapark? Halę widowiskową na parę tys. osób?
  Zobaczcie w jakim stanie jest ta cała wizytówka Modrzejowska! Od lat ciągle rozpieprzona, a to tu, a to tam. Gnój i błoto.
  Chodniki zdewastowane, parkingów brak. Zardzewiałe budy tu i ówdzie, paskudne przejścia podzienmne. Żul na żulu. Nie? To przejdź się jeden z drugim podziemiem do PKP. I oddychaj głęboko.
  Relikty przeszłości. Sezam, patelnia, sielec, żerom, ludowy. Coś zostało pominięte?
  Chyba tylko słoma, co hula po zapyziałych uliczkach. Z butów wypadła.
  Z kieleckiego jeszcze.
  A idźcie w ch… towarzysze!

 6. Stolica? To brzmi dumnie.
  Aspiracje? Najpierw własną dupę trzeba ogarnąć. Posprzątać.
  Do roboty – to efekty przyjdą same.
  A na razie – miłego wyludniania 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here