W świąteczny czas nie może zabraknąć bożonarodzeniowej muzyki, dlatego zapraszamy Was na nastrojowy koncert do Pałacu Kultury Zagłębia. Piękną i świąteczną muzykę zaprezentują artyści z Filharmonii Zabrzańskiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Nastrojowy koncert z popularną muzyką świąteczną odbędzie się w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia, 29 grudnia o godzinie 18.00. Na scenie Filharmonia Zabrzańska pod batutą Sławomira Chrzanowskiego, wraz z solistami Agnieszka Bochenek-Osiecka (sopran), Adam Szerszeń (baryton).

W programie znajdą się również najpopularniejsze kolędy polskie, jak i utwory śpiewane przez Franka Sinatrę czy Binga Crosby. Niezwykła podróż muzyczna, która pozwoli podtrzymać nam świąteczny nastrój i poczuć magię tego wyjątkowego na całym świecie okresu.

 

Koncert Świąteczny Filharmonii Zabrzańskiej – fot. mat. pras.

Warto zatem to poczuć. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz uzasadnić swój wybór w kilku zdaniach:

Która z polskich kolęd jest według Ciebie najpiękniejsza i dlaczego?

Odpowiedzi na pytanie wyślijcie do czwartku, 22 grudnia, do godz. 12:00 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl w tytule wpisując „Koncert świąteczny”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”