Kamil Antonik nie jest już piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. 22-letni pomocnik na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do Apklan Resovii.

22- letni Kamil Antonik w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 rozegrał 4 spotkania ligowe. W rozgrywkach Fortuna 1 Ligi spędził 120 minut na boiskach w meczach z GKS-em Bełchatów, Resovią, Koroną Kielce oraz Arką Gdynia, reprezentując barwy sosnowieckiego klubu.

22-latek pomocnik ponownie będzie reprezentował barwy Apklan Resovii. – Moim głównym celem jest to, aby utrzymać się z Resovią w pierwszej lidze – mówi Kamil Antonik.

Zagłębie w przerwie zimowej sprowadziło na razie trzech nowych zawodników – Macieja Ambrosiewicza z Wisły Płock, Słowaka Patrika Misaka z Bruk-Bet Termalici Nieciecza i bramkarza Szymona Frankowskiego z GKS-u Katowice.

W klubie ze Stadionu Ludowego nie zobaczymy już Kamila Antonika (Apklan Resovia), Patryka Mularczyka (Wigry Suwałki), a także Olafa Nowaka (Chojniczanka Chojnice) i Markasa Benetę (Sūduva Marijampolė) oraz Mateusza Grudzińskiego, któremu skrócono wypożyczenie z Legii Warszawa.