11 maja rusza kolejny powszechny punkt szczepień w Jaworznie. Tym razem mieszkańcy będą mogli przyjąć szczepionkę w punkcie znajdującym się w siedzibie ATElier Kultury przy ul. Mickiewicza 2 (dawny Teatr Sztuk).

W Jaworznie rusza kolejny powszechny punkt szczepień. Znajduje się o w siedzibie ATElier Kultury przy ul. Mickiewicza 2 i organizuje go Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie.

Szczepienia ruszają we wtorek, 11 maja 2021, a ich tempo uzależnione jest od dostaw szczepionek. – W ciągu tygodnia w tej lokalizacji według założeń, szczepienia podane zostaną ok. 500 osobom – podkreślają urzędnicy.

Punkt będzie czynny w dni robocze w godzinach 8.00 – 11.00 (11-12 maja), 8.00-12.00 (13-14 maja), a od 18 maja w godz. 8.00 – 13.30.

Rusza kolejny powszechny punkt szczepień w mieście – fot. UM Jaworzno

Powszechny Punkt Szczepień ZLO działa i szczepi

Pierwszym uruchomionym powszechnym punktem szczepień w Jaworznie jest punkt prowadzony przez Zespół Lecznictwa Otwartego w Jaworznie, zlokalizowany w sali gimnastycznej MCKiS przy Al. Piłsudskiego 88.

Kolejny powszechny punkt szczepień zlokalizowany w hali sportowej przy ul. Inwalidów Wojennych (Osiedle Stałe) czeka na decyzję Narodowego Funduszu Zdrowia o dopuszczeniu do działania.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

W mieście wkrótce ruszą cztery masowe punkty szczepień