KC Nwokoye w Sosnowcu, czyli koncert z muzyką soul i swing

0
338

KC Nwokoye to wokalista, którego charakteryzuje pełen pasji i emocji styl. Muzyk, który czerpie inspiracje z takich legend jak: Nat King Cole, Marvin Gaye i Frank Sinatra w Sosnowcu wystąpi w marcu.

KC Nwokoye jako kompozytor i wykonawca zachwyca swoich odbiorców melodiami, które wydają się brzmieć znajomo, a jednak świeżo i intrygująco. Jego koncerty to wulkan pozytywnej energii.

„Celebrate”, nowy album KC Nwokoye, jest ciekawym połączeniem muzyki swing i soul, który czerpie swoje wzorce z utworów takich artystów jak Gregory Porter, Marvin Gaye, Nat King Cole, Sting i Sade.

Ta płyta to dynamiczne połączenie energii, rytmu oraz romantyzmu. Euforyczna demonstracja aksamitnego głosu wokalisty, połączonego z unikatowym stylem pięknie komponującego się z instrumentami smyczkowymi, blaszanymi oraz perkusją w takich utworach, jak “Send Down The Rain” i “True”.

– Kocham i szanuję ludzi. Kontakt z nimi pozwala mi dawać im z siebie to, co mam najcenniejsze, co równocześnie tworzy intencję do muzycznych poszukiwań, doświadczeń, kreacji. Dlatego też – nie tylko po każdym koncercie ale także w jego trakcie, publiczność często nawiązuje ze mną kontakt, a nasza wymiana słów i spojrzeń w sposób naturalny i nieskrępowany przeplata muzyczny show. To tworzy niezwykłą energię – mówi KC Nwokoye.

Muzyk w Sosnowcu wystąpi 3 marca, koncert rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety w cenie 28 zł i 23 zł.