echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Hokeiści Zagłębia Sosnowiec poznali już rywali, z którymi będą rywalizować w hokejowej I lidze w sezonie 2017/2018.

W tym sezonie na zapleczu Polskiej Hokej Ligi wystąpi osiem zespołów. Oprócz Zagłębia będą to Nesta Mires Toruń, Hokej Poznań, UKH Dębica, 1928 KTH Krynica, MMKS Podhale Nowy Targ, Stoczniowiec Gdańsk i SMS Sosnowiec.

Mecze, podobnie jak w ubiegłym sezonie, rozgrywane będą w systemie sobotnio-niedzielnym (mecz-rewanż). Pierwszą kolejkę ligowych zmagań zaplanowano na na ostatni weekend września (30 września-1 października), choć już tydzień wcześniej rozegrane zostaną dwa spotkania Stoczniowca Gdańsk z Nestą Toruń.

W inauguracyjnej kolejce sosnowiczanie zmierzą się przed własną publicznością z MMKS Podhale Nowy Targ. Tydzień później pojadą do Torunia na dwumecz z Nestą, a w trzeciej kolejce ugoszczą na Stadionie Zimowym ekipę Stoczniowca Gdańsk.

Runda zasadnicza hokejowej pierwszej ligi zakończy się na początku lutego. Cztery najlepsze zespoły przystąpią do fazy play-off. Zwycięzcy zmierzą się w finale, a jego stawką będzie prawo gry w Polskiej Hokej Lidze. Rozgrywki zakończą się najpóźniej 20 marca 2018 roku.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie hokeiści Zagłębia Sosnowiec po rundzie zasadniczej zajmowali pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Niestety w finałowej potyczce lepsi okazali się gracze Naprzodu Janów i to oni awansowali do PHL.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);