We wtorek, 8 marca prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, Zawierciańskie Forum Kobiet oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zawierciu zorganizują Zawierciański Dzień Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury.

Z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbędzie się program specjalny, a gościem wydarzenia będzie Katarzyna Bosacka dziennikarka i prezenterka, zajmująca się tematyką zdrowia i urody. Znana m.in. z prowadzenia w telewizji TVN Style programu „Wiem, co jem”.

Dzień Kobiet w Zawierciu, jakie atrakcje przygotowało miasto?

Oprócz gościa specjalnego, odbędą się również inne pokazy, występy i moc atrakcji takich jak: pokaz pielęgnacji skóry Clleo Instytut Zdrowia i Urody, występ Andrzeja Merty „Z przymrużeniem oka o kobietach – fraszki”, poczęstunek – kreacje kulinarne w wykonaniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wymianę książek ze stowarzyszeniem Zawiercie OdNowa, stoiska z próbkami, degustacjami i promocjami, bezpłatne badania i stoiska szkoły medycznej – RCKU w Zawierciu, badania gęstości kości wykonywane przez Pracownię RTG, USG i densytometrii Konsorcjum Lekarzy Radiologów oraz wernisaż fotografii Joanny Nowickiej „Piękni ludzie”.

Dzień Kobiet w szczytnym celu

Zawierciański Dzień Kobiet to nie tylko rozrywka dla wszystkich pań, ale także szczytny cel. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka datków na rzecz obywateli Ukrainy do puszek PCK.

Całe wydarzenie zaplanowane zostało na 8 marca o godzinie 16:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.