Po czterodniowym pobycie Magdy Gessler w Sosnowcu, była pizzeria Magiliana przemianowana została na Cibo Pazzesco czyli szalone jedzenie . Czy kuchenna rewolucjonistka zdoła w zaledwie kilka dni odmienić losy sosnowieckiej pizzerii?

Druga wizyta kuchennej rewolucjonistki w Sosnowcu w ciągu zaledwie miesiąca była dla mieszkańców miasta sporym zaskoczeniem. Znana restauratorka wraz z Kuchennymi Rewolucjami przybyła z pomocą pizzerii Magiliana w Sosnowcu.

Dotychczas pizzeria Magiliana, restauracja działająca od 2008 roku, serwowała swoim gościom pizzę prosto z pieca, makarony, sałatki, kanapki, lane piwo oraz tradycyjne dania, jak u mamy.

– Kuchenne Rewolucje już za nami. Dużo zmian i nowych smaków. Zapraszamy już od wtorku (16 maja) – zapowiadają właściciele lokalu.

Po Kuchennych Rewolucjach lokal wciąż serwować będzie włoską kuchnię, ze świeżymi, włoskimi składnikami oraz pyszne kanapki. – Dziękujemy wszystkim za wsparcie podczas Kuchennych Rewolucji oraz za wszystkie pozytywne opinie, które broniły naszej pizzy a teraz dzięki pani Magdzie będzie jeszcze lepsza z prawdziwie włoskimi składnikami – mówią właściciele.

Co jeszcze się zmieniło? Wnętrze. W lokalu pojawiły się drewniane stoły z pasiastymi obrusami oraz kolorowymi akcentami. Jednak to nie koniec zmian, jakie czekają na mieszkańców. Na frontowej ścianie powstało kolorowe graffiti z kuchennym motywem. W jego powstanie zaangażowali się także sami mieszkańcy Sosnowca.

Na wyniki kilkudniowej metamorfozy trzeba zaczekać do emisji odcinka z udziałem Cibo Pazzesco. Emisję odcinka z udziałem sosnowieckiej pizzerii zaplanowano dopiero jesienią. Wtedy też przekonamy się czy restauracja otrzymała akceptację Magdy Gessler po jej ponownej wizycie w tym miejscu.

Jednak już od wtorku, 16 maja mieszkańcy miasta sami będą mogli przekonać się o zmianach, jakie zaszły w lokalu oraz w menu. – Zapraszamy już od wtorku – podkreślają właściciele lokalu.

Czy tworzenie nowego liceum w Sosnowcu ma sens?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...