echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Aquator, czyli największy wodny plac zabaw w Polsce wzbogacił ofertę Wake Zone Stawiki. To oferta skierowana nie tylko do najmłodszych mieszkańców miasta.

Aquator to gigantyczny tor gumowych przeszkód. Jest to największa tego typu atrakcja w Polsce. – Wodny tor przeszkód to zupełnie nowa atrakcja na Stawikach i pierwsza tego typu konstrukcja w całym województwie śląskim. Największy w kraju tor składa się z kilkunastu dmuchanych przeszkód, całość ma 50 metrów długości i 20 metrów szerokości – podkreślają przedstawiciele Wake Zone Stawiki Sosnowiec.

Fani wodnych zabaw mogą do woli szaleć m.in. na dmuchanych trampolinach, równoważni, mostku, drabinie, zjeżdżalniach, ściankach wspinaczkowych czy huśtawkach. Jest to oferta skierowana zarówno do najmłodszych, którzy mają mnóstwo frajdy podczas pokonywania toru, jak i starszych osób.

Jednak to na dzieci i młodzież czeka nie lada gratka. Przez cały czerwiec i dwa wakacyjne miesiące będą oni mogli bezpłatnie korzystać z atrakcji w ramach akcji Lato.

Bezpłatne zajęcia przeznaczone będą dla dzieci w wieku od 7 do 18 lat, zamieszkałych w Sosnowcu. Z wodnego placu zabaw sosnowiczanie mogą korzystać już od 1 czerwca, aż do końca wakacji. Pozostali za godzinę korzystania z Aquatoru muszą zapłacić w czerwcu 25 złotych.

– Konieczna będzie legitymacja szkolna, na podstawie której weryfikowany będzie wiek i miejsce zamieszkania danego dzieciaka. W przypadku bardzo wielu chętnych czas pobytu na wodnym placu zabaw będzie ograniczany do godziny, tak by wszyscy mogli skorzystać z tej atrakcji. Ważne, żeby pamiętać, że dzieci do 12 roku życia mogą wejść na tor tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej – informuje Arkadiusz Hrabia, zastępca dyrektor sosnowieckiego MOSiR.

Wodny park rozrywki w Sosnowcu wzbogaca ofertę

To kolejna inwestycja właścicieli Wake Zone Stawiki. Wcześniej, wybudowali pierwszy w regionie pięciosłupowy wyciąg do nart wodnych i wakeboardu. Urządzenie to (długość liny 750 metrów), umożliwia jazdę po jeziorze jednocześnie 10 narciarzom i wakeboardzistom. I to przez cały rok. Początkujący wakebordziści mogą skorzystać z mniejszego, 200-metrowego wyciągu.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Obecnie Wake Zone Stawiki to wymarzone miejsce dla miłośników sportów wodnych. W bogatej ofercie obiektu każdy znajdzie coś dla siebie.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);