Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński we wtorek (24.03) poinformował o trzecim przypadku zakażenia koronawirusem w mieście.

Na terenie Sosnowca potwierdzono trzeci przypadek zarażenia koronawirusem. – Wtorek przyniósł nam trzeci przypadek koronawirusa w mieście. Osoba wróciła spoza granic Polski, przebywa w kwarantannie domowej, jest w dobrym stanie – poinformował Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Skomentuj przez Facebook

55 KOMENTARZE

 1. Jaja coraz większe – Prezydent Miasta Osobiście informuje o kolejnym koronawirusie… najpewniej wszyscy pozostali urzędnicy od zdrowia i informacji są na kwarantannie i musi się biedak osobiście poświęcać
  Prawie tak jak Premier w TVP

 2. Panie Prezydencie Chęciński proponuję rozdać przepustki dla osób które muszą dojechać do pracy. Problem znacznie zostanie ograniczony. Nic nowego ,zrobił tak Kijów.

 3. Taka epidemia a stadion i hala budują się dalej. Ciekaw jestem za ile zostanie tam wykryty wirus gdzie na budowie robi prawie 200 osób

 4. Przed chwilą w TVN moimi zadaniem bredził poseł PO(chyba Brejza) na temat posiedzenia Sejmu. O dziwo prowadzący dziennikarz tej obcej stacji próbował łagodzić wypowiadane nonsensy przez tego posła.

  • Widzący – ty jakiś niedo..any jesteś?
   Nie masz co robić? Co? Kwarantanna? Czy ci prezes płaci 50 gr od wpisu.
   NO ILE razy można pod jednym artykułem wypierdywać te polityczne bzdury?

   Powiem językiem zrozumiałym dla ciebie i innych PIS-dzielców:
   SPIEPRZAJ DZIADU

    • Po ch… tu wjeżdżasz z tą polityką??
     Jest coraz liczniejsze grono osób, które nawet jak się niefartownie wys…ją, to widzą w tym powiązania polityczne.
     I jesteś klinicznym przypadkiem.
     To są LOKALNE wiadomości, lokalne media i Brejzy, ministrowie i całe to szambo nam nie potrzebne.
     Idź – ujadaj na interię. Znajdziesz tam podobnych sobie.

 5. W radiu ZET Pani Kidawa-Błońska mówi prowadzącej o opłacie prolongacyjnej. Po zadaniu pytania przez prowadzącą co to jest opłata prolongacyjna Pani Kidawa-Błońska nie wiedziała co to znaczy. To jest obiecana przez PO totnośč. Jak taka osoba może nas reprezentować. Wtopa za wtopą.

 6. Huta katowice i cale zaklady amazonu badz tez stara duda na milowicach, gdzie rowniez robi po 300 osób na zmianie kiedy będą zamkniete? Tam epidemia nie sięga?

 7. Niedługo wynik zachorowań może być czterocyfrowy. Panie Prezydencie Chęciński pytam czy Pani Brejza będzie się z tego cieszyć o czym pisała w mediach?. Pan wykazuje się wiedzą w mediach na każdy temat stąd to pytanie.

  • co ty tu wpierniczasz pana Brejzę? Mózg ci zżarło? Po co ci ta polityka?
   lokalnych problemow nie masz? Brjza, Kidawa, Duda, Kaczyński, PIS
   i tak w kółko

   wypierdalaj stąd z tym bagnem
   tu jest Sosnowiec
   tu są ludzie
   a nie kreatury

    • Stwierdzasz czy pytasz?
     Was, pisowskich ujadaczy, można rozpoznać po elementarnych brakach w posługiwaniu się względnie poprawną polszczyzną. Niby drobiazgi, ale demaskują.
     Jeszcze zacznij pisać „POżegnamy Chęcińskiego”, albo „POgrzebał szanse”. Dodaj coś o KODomitach i będziemy wiedzieli wszystko.
     Tfu!

  • Liczy że będzie tak jak u ciecia Anioła, czym gorzej tym wyżej, ale niech założy poduszki aby sobie d…. nie potłuc za bardzo przy locie w dół.

 8. Panie Prezydencie czy będzie można dzisiaj w Sosnowcu wyjść do śmietnika i czy poinformuje pan o tym w TVN w wejściu na żywo i na żółtym pasku?

 9. Wczoraj zabłysła w TVN Pani Holand. Jeżeli jest dobrze we Francji nich tam sobie siedzi do końca świata i jeden dzień dłużej i da spokój nam Polakom.

 10. Chciałbym widzieć ocz Pani Brejzy aby przekonać się co myśli o spełnieniu oczekiwania 1000 zachorowań na zarazę?.

 11. Czy można Państwa przeprosić za syna?
  Po przeczytaniu jego komentarzy jestem wstrząśnięta! Zarówno jego politycznymi aspiracjami, jak i nienawiścią, którą wzbudza. Nie chcę, żeby coś mu się stało.
  Niestety, przez to nauczanie zdalne dorwał się do ojcowskiego laptopa i – jak widzę – dokazywał, aż wstyd!
  My jesteśmy normalnymi ludźmi, mąż pewnie niedługo straci pracę, ja – rencistka po wypadku. Staramy się go wychowywać na normalnego człowieka, a tu takie kwiatki. Bieda jest, komputer jeden.
  Niestety szkoła specjalna do której uczęszcza, podobnie jak wszystkie, też zamknięta.
  On sobie powiesił plakat prezesa PIS w pokoju i od tej pory tak.

  Bardzo Państwa przepraszam. Wróci ojciec z wyjazdu, to mu da w skórę kablem od prodiża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here