W czwartek, 30 kwietnia przeprowadzana będzie druga akcja dezynfekcji miejsc publicznych na terenie Sławkowa.

Dezynfekcja obejmie między innymi przystanki autobusowe, ławki i miejsca odpoczynku (w obrębie rynku, w rejonie ulic PCK oraz Legionów Polskich, Małego Rynku, SP ZOZ i MOPS), schody, poręcze, drzwi i klamki wejściowe do miejskich budynków użyteczności publicznej oraz kosze uliczne na odpady w rejonie centrum miasta. Odkażane będą również powierzchnie ciągów pieszych – chodniki wokół Rynku, chodnik przy SP ZOZ i przed MOPS.

Działania mają charakter profilaktyczny i związane są z minimalizowaniem ryzyka rozprzestrzeniania się zakażeń koronawirusem. Działania późnym wieczorem przeprowadzać będą, tak jak poprzednio, pracownicy zespołu zieleni i utrzymania czystości urzędu miasta.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Po co w autobusach PKM S-c i tramwajkach śliskich są te taśmy odgradzające kierujących? Przecież każdy autobus i tramwajka mają wydzielone dość szczelnie „szoferki”!
    Zatkać okienko do wydawania biletów i tyle!
    Czy w tramwajach nie wystarczyłoby „zablokować” kartką, tylko tych siedzeń, które są podwójne – praktycznie tylko w tych wiedeńskich francach na linii 26?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here