echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Sześć kolejnych osób zakażonych koronawirusem zmarło w ostatnich godzinach w województwie śląskim, w tym dwie starsze mieszkanki Sosnowca. Liczba śmiertelnych ofiar w regionie wzrosła do 33.

W popołudniowym raporcie Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach poinformował o sześciu śmiertelnych ofiarach koronawirusa.

W szpitalu zakaźnym w Raciborzu zmarli: 86-letnia kobieta mieszkanka Sosnowca, 75-letni mieszkaniec Radlina, 85-letnia mieszkanka Gorzyc, 77-letnia mieszkanka Sosnowca. W szpitalu w Częstochowie zmarł 72-letni mieszkaniec Częstochowy, a w szpitalu w Tychach 64-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej.

Śląskie: 7 kolejnych zakażeń

W ostatnich godzinach badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u siedmiu kolejnych osób w województwie śląskim. – W swoich domach, w pełnej izolacji, z niegroźnymi na razie objawami zakażenia, pod ścisłym nadzorem powiatowych sanepidów oraz lekarza – epidemiologa, leczyć się będzie mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, kobieta oraz mężczyzna z powiatu wodzisławskiego, młody mieszkaniec Tarnowskich Gór, starszy mieszkaniec Częstochowy oraz mieszkanka Gliwic. Dodatni wynik wykazała także próbka młodej kobiety – tutaj służby sanitarne prowadzą dochodzenie epidemiologiczne – przekazała Alina Kucharzewska, rzeczniczka wojewody śląskiego.

W sumie w województwie śląskim potwierdzono zakażenie koronawirusem łącznie u 601 osób. Spośród nich 33 zmarło. Nadal hospitalizowanych jest 209 osób, pozostałe decyzją lekarzy leczą się w domach. Łącznie w Polsce zakażonych jest 4666 osób. Dotychczas zmarło 129 pacjentów.

W woj. śląskim 11 567 osób obecnie przebywa na obowiązkowej kwarantannie. Odnotowano też kolejne zgony❗️🏴☣️
W szpitalu…

Opublikowany przez Śląski Urząd Wojewódzki Wtorek, 7 kwietnia 2020

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);