„Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” czy „Czekam na ciebie” – takie hity Zenona Martyniuka usłyszą mieszkańcy Jaworzna, którzy przyjdą na „Letni Piknik Disco Polo”.

W najbliższą sobotę, 8 lipca, w Wojkowicach odbędzie się Zagłębiowski Festiwal Disco Polo. Impreza w ramach Dni Wojkowic z całą pewnością przyciągnie tłumy mieszkańców naszego regionu.

To jednak nie koniec muzycznych wrażeń. Impreza w rytmach disco odbędzie się również w Jaworznie. Letni Piknik Disco Polo – bo tak nazywa się ta impreza – odbędzie się 23 lipca na stadionie MCKiS przy ul. Moniuszki 95.

Na scenie zobaczymy m.in. Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, Zespół Basta, a także zespół Jorrgus i Casanowa. Imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Poza zespołami muzycznymi czeka wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. – Dla najbardziej aktywnych przygotowaliśmy konkursy z nagrodami. Będzie można wygrać telewizory, tablety i sprzęt AGD – zachęcają organizatorzy.

Początek imprezy o godz. 15.00. Bilety w promocyjnych cenach 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (dla dzieci do lat 12) są już w sprzedaży na stronie bilety.mckis.jaw.pl. Promocyjne ceny bilety obowiązują do 16 lipca. Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny.