Działacze Zagłębia Sosnowiec liczą na swoich wiernych fanów. W poniedziałek, 1 lipca, ruszyła sprzedaż karnetów na nowy sezon.

Po spadku z Lotto Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec musi się odnaleźć w nowych realiach w pierwszej lidze. Pomóc w tym mogą kibice, którzy od poniedziałku, 1 lipca, mogą już nabyć karnety na nowe sezon. – Po spadku z ekstraklasy to dla naszego klubu trudny, a zarazem szczególny sezon. Chcemy do niej wrócić, a możemy to uczynić tylko z Waszą pomocą – apelują władze sosnowieckiego klubu.

Na Stadionie Ludowym w trakcie pierwszej rundy odbędzie się 10 ligowych spotkań. Do Sosnowca jesienią przyjadą: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Olimpia Grudziądz, Miedź Legnica, GKS Tychy, GKS Bełchatów, GKS 1962 Jastrzębie, Sandecja Nowy Sącz, Chojniczanka Chojnice, Wigry Suwałki oraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza. – Kupując karnet kibice mogą zaoszczędzić na trzech lub czterech biletach jednorazowych – podkreśla Jerzy Mucha, rzecznik prasowy Zagłębia Sosnowiec.

Ile kosztują karnety i bilety na mecze Zagłębia?

Karnet na trybunę krytą to koszt 175 złotych. Karnet ulgowy można nabyć za 84 zł. Z kolei karnety na trybunę otwartą to odpowiednio 60 i 30 zł. – Przy zakupie karnetów przewidziane są dodatkowe bonusy. Są to m.in. zniżki na siłownię My Fitness Place oraz zniżki na asortyment w naszym sklepie FanStore – dodaje Jerzy Mucha.

Nie zabraknie też karnetów VIP. Ich cena to 300 zł (VIP czerwony) i 1500 zł (VIP złoty). Jednorazowa wejściówka VIP to koszt odpowiednio 50 lub 200 zł.

Poznaliśmy też cennik biletów na pojedyncze mecze. Wejściówki te będą kosztować od 5 zł do 25 zł w przedsprzedaży i od 10 do 35 zł w dniu meczu. Więcej szczegółów – TUTAJ.

Gdzie można kupić bilety i karnety?

Bilety i karnety można kupić w restauracji 3Kolory przy ul. Kresowej 1 (budynek klubowy na pierwszym piętrze), w Pukcie Obsługi Kibica mieszczącym się przy Stadionie Ludowym (budynek przy boisku ze sztuczną murawą), w oficjalnym sklepie kibica FanStore przy ulicy 3 Maja 11 w centrum Sosnowca, a także w sekretariacie klubu (od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do godz. 15.30) lub przez internet.