Zagłębie Sosnowiec rezygnuje ze sprzedaży karnetów na mecze rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi. Na pierwsze trzy mecze klub przygotował specjalną promocję.

Działacze Zagłębia Sosnowiec poinformowali, że ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów. Dystrybucja biletów, która ruszyła 20 sierpnia, odbywać się będzie tylko i wyłącznie za pośrednictwem platform internetowych.

Pierwsze trzy mecze rundy jesiennej sezonu 2020/2021 rozgrywane na Stadionie Ludowym w Sosnowcu będę objęte promocją „1,2,3”. Na pierwsze spotkanie z GKS-em Tychy wszyscy kibice będą mogli wejść za symboliczną złotówkę, na kolejny mecz z ŁKS-em Łódź – za 2 złote, natomiast na mecz z Sandecją Nowy Sącz – za 3 złote (promocja nie obejmuje biletów VIP Gold i VIP Red).

Po zakończeniu promocji mecze sosnowiczan zobaczymy na Stadionie Ludowym za 35 zł (bilet normalny, trybuna kryta), 20 zł (bilet ulgowy, trybuna kryta) oraz 20 zł (bilet normalny, trybuna odkryta) i 10 zł (bilet ulgowy, trybuna odkryta). Bilet VIP Gold kosztuje 150 zł, a VIP Red – 60 zł.

Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie oraz seniorów, którzy ukończyli 65. rok życia. Dzieci do lat 6. wstęp bezpłatny.

Kibice będą wpuszczani na Stadion Ludowy z uwzględnieniem podziału na strefy izolacji przy zachowaniu szczególnego reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba widzów: 50 procent dostępnej pojemności stadionu.