echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

W najbliższą niedzielę odbędzie się 30. finał WOŚP. Z tej okazji w Dąbrowie Górniczej przygotowano wiele ciekawych licytacji. Można wygrać ciekawe przeżycia i przedmioty.

W Dąbrowie Górniczej zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń w związku z 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundację można wpierać już teraz. Trwają ciekawe licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na dziecięcą okulistykę.

Do wylicytowania m.in. jedyne w swoim rodzaju warsztaty kulinarne „Zagłębiowska kuchnia i wariacje na temat” z Masterchefem Maciejem Regulskim i prezydentem Dąbrowy Górniczej Marcinem Bazylakiem. Będzie to wyjątkowa okazja do zgłębiania tajników zagłębiowskiej kuchni i rozmowy o mieście podczas jednego popołudnia.

Uczestnicy spotkania przygotują wspólnie pełen zestaw obiadowy (od startera, przez zupę i danie główne, po deser), zgłębiając tajniki regionalnej kuchni Zagłębia Dąbrowskiego. Wariacje na temat zagłębiowskich potraw będą okazją do dzielenia się opowieściami z życia regionu od kuchni i nie tylko. Całość wydarzenia zwieńczy wspólna degustacja przygotowanych potraw.

Coś dla ciała i ducha

Dużym zainteresowaniem cieszy się również sesja zdjęciowa dla dwóch osób autorstwa profesjonalnego fotografa wraz z wycieczką z przewodnikiem po wyjątkowych przestrzeniach byłej Dąbrowskiej Fabryki Obrabiarek DEFUM.

Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała aż dwie aukcje: nagranie utworu w profesjonalnym studiu nagrań i lekcję gry na perkusji z finalistą i polskim zwycięzcą międzynarodowego konkursu perkusyjnego Shure Drum Mastery 2019 Michałem Rerakiem.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Nie brakuje też czegoś dla fanów sportowych emocji. Do akcji włączył się MKS Dąbrowa Górnicza Koszykówka oferując zestawy dla kibiców (zestaw 1 i zestaw 2), RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza z zestawem gadżetów oraz współprowadzeniem treningu, KS Unia Strzemieszyce z pakietem gadżetów i Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej z numerem startowym 1 podczas Półmaratonu Dąbrowskiego.

Do wylicytowania są też m.in. rzeźby z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej, nocne indywidualne zwiedzanie Muzeum Miejskiego Sztygarka z latarką podczas Nocy Muzeów, podwójne zaproszenie na walentynkowy koncert Baranovskiego w Pałacu Kultury Zagłębia i wiele więcej! Pełną listę licytacji można znaleźć TUTAJ.

CZYTAJ TAKŻE:

Dąbrowa Górnicza gra z WOŚP. Miejskich atrakcji nie zabraknie!

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);