Policjanci poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło w jednym z marketów w Czeladzi. Mężczyzna ukradł kawę, czekolady i batony.

Jak informuje policja, do kradzieży doszło 16 kwietnia w Czeladzi. Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu.

– Mężczyzna ukradł 12 sztuk kawy Lavazza, 45 sztuk czekolady Lindt i 120 batonów Kinder Bueno, powodując łączną wartość strat w kwocie prawie 900 zł – informuje policja.

Poszukiwany jest w wieku około 20 lat, szczupłej budowy ciała. W chwili popełnienia przestępstwa był ubrany w czarna bluzę z kapturem, spodnie koloru niebieskiego, buty czarne sportowe, na głowie miał czarną czapka z daszkiem.

Poszukiwany - fot. KPP Będzin
Poszukiwany – fot. KPP Będzin

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży o niezwłoczny kontakt z czeladzkimi policjantami tel. (32) 36 80 510, (32) 36 80 529 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.