echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

W sobotę rozpoczęły się ferie zimowe. Dwutygodniowa przerwa w zajęciach potrwa do 29 stycznia. Tym, którzy spędzą ferie zimowe w mieście, nuda nie grozi. Miasto przygotowało sporo atrakcji.

Wśród licznych propozycji kulturalnych, edukacyjnych, rekreacyjnych oraz sportowych, przygotowanych dla dzieci i młodzieży z Sosnowca, z pewnością każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Najmłodsi mieszkańcy miasta mogą bezpłatnie skorzystać z wyciągów na Górce Środulskiej. Obiekt będzie dostępny dla nich codziennie, do godziny 15:00. Wejście na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Pozostałe osoby – opłata zgodnie z obowiązującym cennikiem. Ponadto dzieci i młodzież, w grupach 8-osobowych, będą mogli skorzystać w dniach 16-20 stycznia ze szkółki narciarskiej oraz w dniach 23-27 stycznia ze szkółki snowboardowej.

Na miłośników białego szaleństwa czekają także miejskie ślizgawki. Dzieci i młodzież zamieszkałe na terenie Sosnowca skorzystać mogą z bezpłatnej ślizgawki ogólnodostępnej przy ul. Zamkowej, a także z lodowiska znajdującego się na parkingu przy Urzędzie Miejskim.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Jak spędzasz tegoroczne ferie zimowe?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Młodzi mieszkańcy mogą także skorzystać z przygotowanej dla nich oferty na basenie przy ul. Żeromskiego. Dzieci i młodzież mogą bezpłatnie korzystać z pływalni ogólnodostępnej od 9:00 do 15:00. Ponadto, dla grup 12-osobowych, przygotowano cykl bezpłatnych szkoleń nurkowania. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

Miłośników wypoczynku w wodzie ucieszy też oferta Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej, gdzie od godz. 16:00 do 16:45 skorzystać można z zajęć w ramach miejskiej szkoły pływania. Cykl 10 zajęć trwających 45 minut, prowadzony będzie od poniedziałku do piątku.

Dzieciaki mogą także skorzystać z Zimowej Akademii Szermierki. Cykl bezpłatnych szkoleń podstaw szermierki prowadzonych w grupach 12-osobowych odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego w dniach 17, 18, 20, 24, 25 i 27 stycznia.

Natomiast w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zagórzu odbędą się zimowe turnieje piłki nożnej halowej 5-osobowej.

CZYTAJ DALEJ:

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);