Sosnowiecka Górka Środulska wzbogaciła się o nową atrakcję dla całych rodzin, która przyniesie ukojenie w upalne dni.

Na Górce Środulskiej w Sosnowcu ustawiono duży basen pneumatyczny, z którego będą mogli korzystać wszyscy, zarówno ci młodsi, jak i starsi mieszkańcy miasta. Nowa atrakcja zapewni dobrą zabawę, relaks oraz orzeźwienie w upalne dni. Dodatkowo, starsi użytkownicy basenu będą mogli popływać przy pomocy zwinnych łódeczek fachowo zwanych paddlerami.

Basen na Górce Środulskiej - fot. Mateusz Bochenek
Basen na Górce Środulskiej – fot. Mateusz Bochenek

Basen dostępny będzie nieodpłatnie w najbliższy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę, w godzinach od 10:00 do 18:00. Następnie, ze sprzętu skorzystać będzie można przez cały okres trwania wakacji, zawsze w piątki w godzinach od 15:00 do 19:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 19:00.

Atrakcja realizowana jest w ramach programu „Bliżej siebie”, którego celem jest propagowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców miasta Sosnowca poprzez aktywność sportową.

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

  1. Wszystko fajnie tylko co ze śmietnikiem wokoło ,kosze przepełnione,nikt nie sprząta od dawna,od Zagórza poligon na trawnikach po ostatnim koszeniu traw może włodarze miasta zainteresują się trochę większym obszarem parku między srodula i Zagórzem nie tylko samą górka

  2. Nie sposób tego skomentować. Z czystej ciekawości, czy to coś ma jakieś filtr, uzdatniacz wody? Ciekawe kiedy w tym czymś odkryją bakterie Coli, lub inne zjadliwe bakterie? Czy jest jakiś brodzik obok, aby się móc umyć przed wejściem do tej gumowej sadzawki?

    PS Gratuluję wywalenia pieniędzy w błoto 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here