echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

W parku Sieleckim w Sosnowcu trwa zlot food trucków. W pojazdach dostępne są dania kuchni z całego świata. Chcecie ich spróbować? Mamy dla Was konkurs.

Na festiwalu food trucków, który potrwa do niedzieli, można zjeść potrawy smaczne i różnorodne. 14 food trucków, które ustawiły się w parku Sieleckim w Sosnowcu, oferuje jedzenie z kuchni całego świata, między innymi: włoskie panini, smażonego kurczaka, amerykańskie burgery, grillowane tosty, hiszpańskie churros, autorskie hot dogi, kubańskie kanapki, tradycyjne polskie pierogi, azjatyckie pierożki. frytki, pączki czy bąblowe wafle.

Kulinarnej uczcie towarzyszyć będzie moc atrakcji. Na uczestników czeka targ roślinny, ogródek piwny oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych. Mobilne restauracje w parku Sieleckim będzie można spotkać przez cały weekend – w sobotę i niedzielę od godziny 12 do 22.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy kolejny konkurs, w którym do wygrania jest 6 bonów do food trucków, do wykorzystania w sobotę lub niedzielę. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona kuchnia?

Na odpowiedzi czekamy do 1 sierpnia, do godz. 18:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy bonami. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Inwazja food trucków”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.
Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);