Kuchnie z całego świata serwowane z najlepszych food trucków w Polsce będą od piątku atrakcją dla mieszkańców Sosnowca.

Inwazja food trucków ponownie zawita do parku Sieleckiego w Sosnowcu. Tym razem w ramach wakacyjnego projektu Summer Park – Lato w mieście. Przez cały weekend, od 31 lipca do 2 sierpnia, food trucki z całej Polski serwować będą swoje najlepsze specjały.

Weekendowy zjazd z food truckami to 14 pojazdów z pysznym jedzeniem z różnych zakątków całego świata, ciekawa oferta kulinarna, dobra zabawa, muzyka i ciekawa forma spędzenia wolnego czasu. Smaki zaspokoją każde podniebienia.

Podczas zlotu food trucków będzie można spróbować kuchni z całego świata. – Pojawią się zupełnie nowe GastroWozy, ale także food trucki, które odwiedzają park Sielecki już od 5 lat – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Nie zabraknie włoskich panini, smażonego kurczaka, amerykańskich burgerów, grillowanych tostów, hiszpańskich churros, autorskich hot dogów, kubańskich kanapek, tradycyjnych polskich pierogów, azjatyckich pierożków. frytek, pączków czy bąblowych wafli.

A to nie koniec atrakcji! Oprócz pysznego jedzenia na mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego czekać będzie także targ roślinny oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych. – W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia food trucki rozstawione będą na większej przestrzeni, aby zachować obowiązujące przepisy dotyczące zachowania dystansu społecznego – zaznaczają organizatorzy.

Mobilne restauracje w parku Sieleckim będzie można spotkać przez cały weekend – w piątek od 16:00 do 22:00, a w sobotę i niedzielę od godziny 12 do 22. Będzie smacznie i wesoło. Śledźcie naszą stronę w weekend, czekać będzie na Was niespodzianka z okazji food trucków!

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 6 bonów do food trucków do wykorzystania w sobotę lub niedzielę. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona potrawa z dzieciństwa?

Na odpowiedzi czekamy do 31 lipca, do godz. 12:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy bonami. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Food truck”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.
Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”