Kuchnie z całego świata serwowane z najlepszych food trucków w Polsce będą od piątku atrakcją dla mieszkańców Sosnowca.

Inwazja food trucków ponownie zawita do parku Sieleckiego w Sosnowcu. Tym razem w ramach wakacyjnego projektu Summer Park – Lato w mieście. Przez cały weekend, od 31 lipca do 2 sierpnia, food trucki z całej Polski serwować będą swoje najlepsze specjały.

Weekendowy zjazd z food truckami to 14 pojazdów z pysznym jedzeniem z różnych zakątków całego świata, ciekawa oferta kulinarna, dobra zabawa, muzyka i ciekawa forma spędzenia wolnego czasu. Smaki zaspokoją każde podniebienia.

Podczas zlotu food trucków będzie można spróbować kuchni z całego świata. – Pojawią się zupełnie nowe GastroWozy, ale także food trucki, które odwiedzają park Sielecki już od 5 lat – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Nie zabraknie włoskich panini, smażonego kurczaka, amerykańskich burgerów, grillowanych tostów, hiszpańskich churros, autorskich hot dogów, kubańskich kanapek, tradycyjnych polskich pierogów, azjatyckich pierożków. frytek, pączków czy bąblowych wafli.

A to nie koniec atrakcji! Oprócz pysznego jedzenia na mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego czekać będzie także targ roślinny oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych. – W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia food trucki rozstawione będą na większej przestrzeni, aby zachować obowiązujące przepisy dotyczące zachowania dystansu społecznego – zaznaczają organizatorzy.

Mobilne restauracje w parku Sieleckim będzie można spotkać przez cały weekend – w piątek od 16:00 do 22:00, a w sobotę i niedzielę od godziny 12 do 22. Będzie smacznie i wesoło. Śledźcie naszą stronę w weekend, czekać będzie na Was niespodzianka z okazji food trucków!

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 6 bonów do food trucków do wykorzystania w sobotę lub niedzielę. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona potrawa z dzieciństwa?

Na odpowiedzi czekamy do 31 lipca, do godz. 12:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy bonami. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Food truck”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.
Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

5 KOMENTARZE

  1. Będzie drogo, będzie mało, będzie róznie, ale czy dobrze? Tego nie wiem. Jednak poprzednia lata pozwalaja mi twierdzić, że jednak nie chcę. Wybiorę lokalne jadłodajnie, te które znam, te, które dają nam syte i smaczne posiłki.
    Chyba już jestem starym dziadem i zamiast wątpliwych eksperymentów wybieram sprawdzoną solidność.

  2. Sporo wątpliwości pozostawia bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych przez „Twoje Zagłębie” w związku z uczestnictwem w organizowanym konkursie, jeśli podstawą wyrażenia zgody nie jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO), tylko nieobowiązująca już ustawa o ochronie danych osobowych z 97r. Dodatkowo jak już jesteśmy przy RODO to zbierając zgodę winni Państwo przekazać klauzule informacyjną na podstawie art. 13 ww. rozporządzenia. Polecam zapoznać się z tym dokumentem, z uwagi na dotkliwe kary administracyjne jakie grożą administratorowi danych m.in. przez brak wywiązywania się ze swoich obowiązków wynikających z rozporządzenia.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here