W Mobilnym Punkcie Szczepień w Będzinie przy ul. Gzichowskiej 58 (przy targowisku) można skorzystać z opcji szybkiego zaszczepienia się. To nie jedyna okazja na szczepienie bez kolejki w ten weekend.

Aby skorzystać z szybkiego szczepienia wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. Szczepienia odbywają się w każdą sobotę w godz. od 9.00 do 17.00, w miesiącach lipiec-sierpień. W Mobilnym Punkcie Szczepień w Będzinie wykorzystywane są szczepionki Johnson & Johnson i Pfizer.

Z mobilnego punktu szczepień będzie można także skorzystać w ten weekend w Jaworznie. W najbliższą niedzielę, 1 sierpnia 2021 r. nad Zalewem Sosina odbędzie się kolejna impreza z cyklu ” Z rodziną w plenerze” – Kalifornijska Plaża. Na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji m.in. konkursy i zabawy taneczne czy gigantyczny tor przeszkód Wipeout.

Popołudnie na Sosinie będzie również okazją dla chętnych jaworznian do przyjęcia szczepionki przeciwko COVID 19 w mobilnym punkcie, który zlokalizowany będzie przy głównym wjeździe nad Zalew Sosina.

Punkt będzie czynny w godzinach od 14:00 do 20:00. Chętni nie będą musieli się wcześniej rejestrować. Wystarczy wypełnić kwestionariusz w punkcie i mieć ze sobą dowód osobisty. Na miejscu chętni będą szczepieni jednodawkową szczepionką firmy Johnson and Johnson oraz szczepionką firmy Pfizer.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

„SZCZEPanek” wyruszył na ulice miasta. Można się tu zaszczepić i spisać