Wielkimi krokami zbliża się koniec 2018 roku. Jak co roku, włodarze Sosnowca przygotowali imprezę plenerową, aby wspólnie z mieszkańcami miasta pożegnać stary i przywitać nowy rok.

Wzorem ubiegłych lat, w sylwestrową noc parking pod sosnowieckim urzędem miejskim zamieni się w wielki parkiet, na którym mieszkańcy będą mogli bawić się w rytm muzyki zaproszonych artystów. Impreza rozpocznie się o godz. 21:00.

Na początek, o dobrą zabawę zadba doskonale znany sosnowieckiej publiczności, zespół Silver Dance. Podczas ich występu nie zabraknie tanecznej zabawy.

Następnie, około 22:00, na scenie pojawi się DJ Sonny, który ponownie pojawi się już po północy. DJ zadba o dobrą zabawę, aż do godz. 2:00.

Gwiazdą tegorocznej imprezy sylwestrowej będzie Michał Wiśniewski, który na scenie pojawi się ok. 23:00. Wokalista porwie sosnowiecką publiczność swoimi największymi przebojami. W rytm jego muzyki mieszkańcy pożegnają stary i przywitają nowy rok.

– O północy wspólnie złożymy sobie życzenia – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. – Tradycyjnie już rezygnujemy z pokazu sztucznych ogni – dodaje.

Nowy rok przywitamy „wojną” światła i ognia, czyli niezwykłym pokazem nowoczesnych technologii, pod postacią różnego rodzaju efektów świetlnych, z klasycznym ogniem w wyjątkowo efektownym wydaniu. Dynamiczne show połączone będzie z nastrojową i dynamiczną muzyką.