echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

W piątek, 3 kwietnia, prezydent Sosnowca poinformował o dziewięciu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na terenie Sosnowca. Wszystkie dotyczą osób przebywających w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim.

Wzrosła liczba osób zakażonych koronawirusem na terenie Sosnowca. Jak poinformował prezydent miasta, potwierdzono osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim. Chodzi o 5 osób z personelu i 3 pacjentów.

– Kolejne wieści ze szpitala. Mamy 8 nowych przypadków osób zakażonych koronawirusem: 5 z personelu i 3 pacjentów. Wszyscy są związani z oddziałem, który od tygodnia jest poddany kwarantannie. Co ważne, wszyscy są w dobrym stanie – napisał Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Wcześniej prezydent informował o zakażeniu jednej osoby z personelu szpitala. – Wykonaliśmy kolejną serię testów na obecność koronawirusa w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim. Wyniki wskazały zakażenie jednej osoby z personelu szpitala – napisał prezydent Sosnowca.

Tego samego dnia, przedstawiciele sosnowieckiej lecznicy poinformowali, że w celu zabezpieczenia pacjentów i pracowników, a także ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa wstrzymano przyjęcia nowych pacjentów. Jednocześnie, na terenie szpitala prowadzona jest dezynfekcja.

– Ograniczenie nie dotyczy oddziału ginekologiczno-położniczego, który od początku zagrożenia koronawirusem jest izolowany od pozostałej części szpitala i jak informowaliśmy wczoraj – jego personel jest wyłączony z prac innych oddziałów. Osoby potrzebujące pomocy prosimy, by w razie potrzeby kontaktować się z szpitalami w sąsiednich miastach – informują przedstawiciele szpitala.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);