4 maja w Czeladzi zacznie działać punkt szczepień powszechnych. Znajduje się on przy ul. Grodzieckiej. Dziennie ma być szczepionych do 200 osób.

W Czeladzi powstał masowy punkt szczepień. Znajduje się on w Centrum Zdrowia Medikard przy ulicy Grodzieckiej 52. – Miło mi poinformować, że od 4 maja w naszym mieście rusza jeden z trzech w powiecie punktów szczepień powszechnych na COVID-19 – poinformował Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

Punkt szczepień masowych w Czeladzi

W punkcie szczepień będzie się mogło dziennie zaszczepić nawet 200 osób. – Mam nadzieję, że dzięki temu, nasi mieszkańcy szybko się zaszczepią i będziemy pomału wracać do normalności. A przychodni Medikard serdecznie dziękuję, że podjęła się tak ważnego dla naszych mieszkańców zadania – podkreśla burmistrz.

Przypomnijmy, że na terenie Czeladzi czynne są cztery punkty szczepień przeciwko COVID-19: Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej (ul. Szpitalna 40), Centrum Zdrowia Medikard (ul. Grodziecka 52), Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROVIT (ul. Niepodległości 1A) i NZOZ F-MED (ul. 21 Listopada 12).

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Masowy punkt szczepień w Sosnowcu gotowy. Miasto czeka na szczepionki