Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński w dość nietypowy sposób poparł w wyborach do Parlamentu Europejskiego startującą z listy Koalicji Europejskiej Joannę Sekułę. Nagrał specjalny spot.

Arkadiusz Chęciński słynie z poczucia humoru i dużego dystansu. Mieszkańcy Sosnowca nieraz mogli go zobaczyć śpiewające świąteczne piosenki, wskakującego do basenu czy żartującego z opinii internautów na swój temat.

Teraz w sieci pojawił się kolejny filmik. Tym razem Arkadiusz Chęciński w dość nietypowy sposób udziela poparcia Joannie Sekule, która startuje w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nie brakuje w nim dystansu, małych złośliwości i przekleństwa. Zobaczcie, jak powstawało nagranie.

A to już oficjalna wersja. Która Wam się bardziej podoba?

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Twój głos ma znaczenie! Jak głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Kto wygra w naszym okręgu wybory do Parlamentu Europejskiego? Znamy typy bukmacherów

17 KOMENTARZE

    • On ma taki humor i dystans że jak go lepiej poznacie to zrozumiecie że większego dyktatora to miasto do tej pory nie miało, a wspierana koleżanka klubowa to podobny typ człowieka.

  1. Czyli Chęciński popier kandydatów, którzy w parlamencie europejskim kontynuować będą działania Bieńkowskiej, Boniego, Pitery, Róży vov Hohencoś, Kudryckiej itp. (polecam sprawdzić co wyprawiali) a ich program krajowy tożsamy jest z Posłami Szczerbą, Niesiołowskim, Nitrasem, Muchą, Gajewską, no brawo! Nigdy więcej na nich ani jednego głosu!!!

  2. Chęciński zajmij się sprawami miasta a nie polityczną propagandą bo to my mieszkańcy składamy się na pensję!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here