Hejt jest słaby, pośmiejmy się razem – tak na internetowy hejt odpowiada Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Kampania wyborcza trwa. Nie dziwi zatem fakt, że w internecie, pod postami kandydatów pojawiają się różne, często nieprzychylne, komentarze. Nie inaczej jest w przypadku obecnego włodarza Sosnowca – Arkadiusza Chęcińskiego. Pod jego postami na popularnym portalu społecznościowym pojawiają się komentarze, które rozliczają go z obietnic wyborczych.

Wśród komentujących znajdują się też tacy, którzy skrupulatnie przyglądają się wszystkim jego poczynaniom, by z każdej wpadki zrobić katastrofę. Nie brakuje też komentarzy w których użytkownicy mediów społecznościowych bez skrupułów obrzucają obecnie urzędującego prezydenta błotem.

W najnowszym filmie umieszczonym na profilu Arkadiusza Chęcińskiego, zamieścił on odpowiedź na hejt. W ten sposób ustosunkował się do słów krytyki, jakie padają w jego kierunku. Wśród nieprzychylnych komentarzy, na jakie odpowiada prezydent, znalazły się m.in.: „Pan Arkadiusz nie dba o higienę i publicznie pierze garnitur w basenie publicznym”, „Człowiek tak naprawdę bez przygotowania zawodowego (taką szkołę kończy każdy matoł)”, „Zwykły populista. Omamia mieszkańców kolejnymi eventami i budową miejsc do spędzania wolnego czasu”, „Prawdziwy ślusarz w przyciasnej kurtce i drelichowych spodniach, mówiący o niebie i chlebie” czy „Arkadiusz Rozkopię Wszystko Chęciński”.

Czy uważacie, że to dobry sposób na walkę z hejtem?

Skomentuj przez Facebook

14 KOMENTARZE

 1. życzę sobie:
  1. Zabudowa sralni dla psów za Sezamem! obiekt z parkingiem podziemnym…
  2. Zabudowa sralni dla psów miedzy Kościelną, Sienkiewicza i Dekerta – z parkingiem podziemnym.
  3. Budynek przy Szklarnianej – mam nadzieję, że zaprojektowano podobnie?!
  4. Pociągnięcie ścieżki rowerowej wzdłuż Czarnej Przemszy pod Zamek w Będzinie – asfalt! W drugą stronę do oczyszczalni Radocha też asfalt!
  5. Budynek na Czarnej – do sprzedaży – przebudowa na mieszkania (jak z podobnym hotelem kopalnianym na Dańdówce)
  6. Lipowa i Bronowa do remontu – szkoda autobusów miejskich!!

  poza tym życzę wygranej 🙂

 2. Nie wiedziałem, że to koncert życzeń 🙂
  Ja w takim razie życzę sobie:
  1.) Wiaduktu pod Makro i przejścia podziemnego pod Aleją Zagłębia Dąbrowskiego w pobliżu ogródków działkowych i Auchan aby zlikwidować tam sygnalizację świetlną.
  2.) Przystanku kolejowego na Środuli w pobliżu Muzeum Zagłębia wraz z bezpiecznym przejściem przez tory w tym miejscu.
  3.) Podobnie jak kolega – Pociągnięcie ścieżki rowerowej wzdłuż Czarnej Przemszy pod Zamek w Będzinie – asfalt! W drugą stronę do oczyszczalni Radocha też asfalt!

 3. to i ja zażyczę 🙂
  wszystkiego co dwóch poprzednich oczywiście też!
  1. kolej z Południowego z przystankami a) Dębowa Góra – pod wiaduktem na Mikołajczyka b) Dańdówka – pod wiaduktem Wojska Polskiego (zejścia z obu stron na peron) c) Porąbka… i linia w kierunku Maczek dodatkowy przystanek w okolicy Wileńskiej. Dojazd do Szczakowej minimum a najlepiej do Krk!
  2. Wanda
  3. i takie denerwujące pierdółki jak pozostawione gdzie bądź stare kioski (jak przy Teatralnej koło Południowego nieczynny od 25 lat ale stoi) i te kontenerki na szmaty niby PCK
  4. nowe przejścia podziemne bez monitoringu trzeba raz na jakiś czas spłukać wodą bo capią kormelami – deszczówka już nie spływa po schodach…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here