echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Zawierciańscy policjanci poszukują osób, które podczas warsztatów lub publicznych prezentacji z udziałem pumy Nubii poczuły się zagrożone. Mundurowi proszą także o kontakt osoby, które czują się oszukane w związku z prowadzonymi w sprawie zwierzęcia zbiórkami.

Zawierciańscy policjanci prowadzą dochodzenie przeciwko byłemu właścicielowi pumy Nubii. Sprawa prowadzona jest wielowątkowo. Między innymi przewija się w niej temat narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu wielu osób, które brały udział podczas publicznej prezentacji zwierzęcia lub podczas warsztatów organizowanych przez ówczesnego opiekuna pumy.

Kolejną kwestią jest pobieranie płatności za warsztaty, a także organizowanie zbiórki na pomoc prawną w związku z próbą zatrzymania zwierzęcia przy sobie lub zminimalizowania skutków rozdzielenia z pumą.

Właściciel Nubii twierdzi, że oficjalnie nic nie wie o działaniach policji, apeluje jednak o rozwagę i zachowanie rozsądku, ponieważ w jego ocenie są to celowe działania działające na jego niekorzyść i uderzające w jego rodzinę.

Wszystkie osoby, które poczuły się zagrożone lub oszukane, proszone są o kontakt osobisty, bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu (tel. 47 85 352 80 lub 47 85 352 55) lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

CZYTAJ TAKŻE:

Zamiast oddać pumę do zoo, uciekł z nią do lasu. Finał poszukiwań byłego weterana z Afganistanu i Nubii

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);