Piłkarze Zagłębia Sosnowiec już po raz kolejny złapali za mikrofony i zaśpiewali kolędę. Swoje show dał też prezydent Arkadiusz Chęciński. Sprawdźmy, jak im poszło.

Piłkarze ze Stadionu Ludowego już drugi rok z rzędu przygotowali dla kibiców kolędę. Tym razem padł na radosny utwór „Przybieżeli do Betlejem”, a za mikrofonami stanęli Adam Banasiak, Arkadiusz Jędrych oraz Patryk Mularczyk i Robert Sulewski.

Nagranie teledysku odbyło się w sosnowieckiej Muzie. Jego premiera miała miejsce 19 grudnia podczas „Miejskiego Kolędowania z Muzą”. Pieniądze zebrane ze sprzedaży cegiełek przekazane będą na leczenie Alana, podopiecznego fundacji JIM.

Alan ma 12 lat i zdiagnozowano u niego autyzm atypowy, upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim, całościowe zaburzenia rozwojowe i cytomegalię. Zbiórkę prowadziła Fundacja Nieinni.

Show prezydenta Sosnowca

Prawdziwą furorę zrobił też prezydent Sosnowca. Arkadiusz Chęciński również złapał za mikrofon i zaśpiewał. Na scenę wyszedł w czarnych okularach i dość obcisłych spodniach z dziurami na kolanach.