W czwartek, 9 listopada w będzińskim Teatrze Dzieci Zagłębia zaprezentowany zostanie gościnny spektakl „Ostra jazda” Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie.

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej. Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne.

Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie, a do tego porzucają utarte koleiny znanej, bezpiecznej oraz akceptowalnej społecznie rodzinnej codzienności i rzucają się w nieznane i mroczne objęcia showbiznesu.

Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy. Bohaterowie przeżyją niezwykłe emocjonalne wstrząsy i prawdziwe duchowe rozterki.

Wszystko zaplanowane jest w szczegółach, ale jak to w życiu bywa, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez. Konieczność zmierzenia się z nagą rzeczywistością pozwala im spojrzeć na siebie i na ludzi wokół w zupełnie inny niż dotychczas sposób.

Teatr Komedia odkryje przed widzami nagą prawdę w Teatrze Dormana już 9 listopada. Bilety w cenie 90 zł są dostępne m.in. w kasie i na stronie kupbilecik.pl.

Spektakl "Ostra jazda" - fot. mat. pras.
Spektakl „Ostra jazda” – fot. mat. pras.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są trzy podwójne zaproszenia na wspomniany spektakl (9 listopada o godz. 17.30). Aby zdobyć bilety należy udzielić odpowiedzi na pytanie:

Jaka jest Wasza wymarzona praca?

Na odpowiedzi wraz z uzasadnieniem czekamy do piątku, 13 października, do godz. 23.59 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl w tytule wpisując „Ostra jazda”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”