W najbliższy piątek i sobotę czeka Was moc atrakcji w Cesarskiej. W ramach kolejnej edycji Nano Festiwalu Piwa gościć będziemy jaworznicki browar rzemieślniczy „Bury”. Przy tej okazji będzie możliwość spróbowania premierowego piwa: Sour Ale Czarna Porzeczka.

O pyszne jedzenie zadba katowicki „MadMick” serwujący znakomite burgery i frytki wprost z Foodtrucka. Dodatkowo, Cesarska bierze udział w tegorocznej akcji „Zagłębie za pół ceny”. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę która obejmuje trzy piwa z rzemieślniczych browarów z Zawierciu:

  • Jasne Pełne 5,6% alko w cenie 4,5 zł za 0,5l
  • Jurajska Pomarańcza – słodka propozycja dla Pań, piwo z dodatkiem naturalnego miodu, skórką świeżej pomarańczy, naturalnym olejkiem pomarańczowym i syropem malinowym w cenie 6 zł za butelkę 0,5l
  • Żytnia IPA 6,4% alko w cenie 7 zł za 0,5l i 4,50 zł za 0,3l (po okazaniu Sosnowieckiego Paszportu)

Nano Festiwal Piwa to impreza odbywająca się w okresie letnim w każdy weekend w ogródku Cesarskiej. W każdy piątek i sobotę gościmy inny, topowy polski browar oraz foodtruck serwujący dania dobrze komponujące się z piwem. Odwiedziły nas już browary: Artezan, AleBrowar, Widawa, Trzech Kumpli, Ziemia obiecana, Birbant, Brodacz, RockMill, Pracownia Piwa.

Serdecznie zapraszamy od czwartku (5 września) do soboty (7 września) w godzinach 15.00-24.00.

Nano Festiwal Piwa w Cesarskiej - fot. Cesarska Sosnowiec
Nano Festiwal Piwa w Cesarskiej – fot. Cesarska Sosnowiec

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Browar Bury, czyli pierwszy, rzemieślniczy browar w mieście już działa

Zagłębie za pół ceny. Przez weekend można spróbować wszystkiego [MENU PROMOCYJNE]