Już w najbliższy weekend do Cesarskiej zawita stoisko małego, podkrakowskiego browaru Pracownia Piwa. Na kranach będzie można skosztować dwóch klasyków, jak również aż z 4 LAB-ów, czyli specjalnych, limitowanych piw dostępnych jedynie na festiwalach.

Poza sześcioma piwami z Pracowni Piwa do dyspozycji będzie 12 regularnych kranów dostępnych w Cesarskiej, a także dwa krany z winami lanymi.

Od strony kulinarnej imprezę uświetni FoodTruck La Bella Panini. – W piątek będą u nas od 18.00. Z kolei w sobotę od godz. 16.00 – zapowiadają organizatorzy.

Nano Festiwal Piwa to impreza organizowana już po raz ósmy w ogródku Cesarskiej (Sosnowiec, 3 Maja 7). W każdy weekend gości na niej jeden z czołowych polskich browarów rzemieślniczych. Dotychczas były to: PINTA, Bazyliszek, Birbant, Brodacz, Trzech Kumpli, Widawa i Alebrowar. W następnych tygodniach zapowiada się Ziemia Obiecana oraz RockMill. Jest to unikalna okazja, by spróbować sześciu piw z każdego z tych browarów, czasem niedostępnych w innej dystrybucji.

Każdej z imprez towarzyszy FoodTruck, tak więc co weekend możecie spróbować coś nowego!

Nano Festiwal Piwa z Pracownią Piwa

Start: piątek, 9 sierpnia, godzina 15.00.
Miejsce: Cesarska, Sosnowiec, ul. 3 Maja 7