W sobotę, 14 kwietnia, w Pałacu Kultury Zagłębia znany aktor i reżyser Emilian Kamiński przeniesie widzów w klimat zakopiańskiego hotelu. Wszystko za sprawą sztuki, którą reżyseruje – „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw”.

Nie każdy kierownik hotelu ma okazję gościć tajemniczego prezesa, czyli szefa wszystkich szefów, od którego zależy być albo nie być hotelu, którym kieruje. Taka szansa trafia się Hubertowi, kierownikowi hotelu w Zakopanem, który od miesięcy przygotowuje się na tę, jakże ważną, wizytę. Splot niefortunnych zdarzeń i góralska gwara sprawiają, że najwyższy rangą dostojnik trafia do pokoju, w którym nic nie wygląda tak, jak powinno.

Mimo że widok z okna jest na Giewont, uwagę prezesa przykuwa coś zupełnie innego. Nie wszystko jednak stracone, ponieważ bohater pożyteczne połączył z przyjemnym i zaprosił do hotelu kochankę, nie mając pojęcia o tym, że żony też czasem robią niespodzianki.

Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Zadbają o to znani i lubiani aktorzy. W rolach głównych zobaczymy m.in. Paulinę Koltz, Annę Powierzę i Jacka Rozenka.

Emilian Kamiński w klimat Zakopanego zagłębiowską publiczność przeniesie 14 kwietnia w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia. Bilety w cenie 110 zł, 100 zł i 70 zł do nabycia m.in. w kasie i on-line: www.bilety.palac.art.pl, www.kupbilecik.pl i www.abilet.pl.