W sobotę, 15 czerwca, startują Dni Będzina 2019. Muzyczne święto królewskiego miasta potrwa dwa dni.

Tegoroczne Dni Będzina odbędą się 15 i 16 czerwca tradycyjnie w parku Syberka. Przed mieszkańcami Zagłębia szykują się dwa dni wspaniałej zabawy.

Sobotnia impreza rozpocznie się o godz. 16.15. Jako pierwszy zaprezentuje się zespół Krzyk, czyli pięciu muzyków o niecodziennej wrażliwości na otaczającą rzeczywistość, pełnych werwy i chęci zmieniania świata na lepszy. Następnie (o 17.30), wystąpi z pewnością doskonale znany młodszej publice zespół 4Dreamers. Kolejno na scenie pojawi się zespół Big Cyc z charyzmatycznym Krzysztofem Skibą na czele, który tego dnia wcieli się także w rolę prowadzącego (o 19.00). Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska, która świętuje 25-lecie swojej działalności artystycznej (o 20.30).

Wielkie muzyczne święto poprzedzi Bitwa Graffiti, która odbędzie się 9 czerwca o godzinie 10.00, na terenie Ulicznej Galerii Sztuki.

W niedzielę, 16czerwca, na muzycznej scenie zobaczymy m.in. Fifidroki, Marcina Wyrostka, Czesława Mozila i Annę Wyszkoni.

Tygodnik Twoje Zagłębie objął patronat medialny nad wydarzeniem. 

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Oooo, to Dzesiki z Brajankami i Vaneskami po bokach i trzecim Kevinkiem w brzuszku oraz Sebami z butelka piwska w lapie beda mieli znowu bal. Polizei zabezpieczyla juz odpowiednio centrum miasta czy dalej boi sie tam zapuszczac po 18:00?:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here