W sobotę, 15 czerwca ruszają Dni Będzina. Przed publicznością wystąpią m.in. Big Cyc, Kasia Kowalska, Marcin Wyrostek, Czesław Śpiewa oraz Anna Wyszkoni.

Tegoroczne Dni Będzina odbędą się w trzeci weekend czerwca, czyli 15-16, tradycyjnie już w parku na Dolnej Syberce. Czerwcowy weekend zapowiada się naprawdę atrakcyjnie. Podczas obchodów będzie można wziąć udział w licznych konkursach oraz spędzić czas przy stoiskach promocyjnych i punktach gastonomicznych.

Tym, co przyciaga jednak mieszkańców są gwiazdy estrady, a tych w tym roku nie zabraknie. Różnorodne brzmienie umili czas nawet najbardziej wymagającym fanom, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Jako pierwszy, na będzińskiej scenie zaprezentuje się zespół Krzyk, czyli pięciu muzyków o niecodziennej wrażliwości na otaczającą rzeczywistość, pełnych werwy i chęci zmieniania świata na lepszy. Następnie, wystąpi z pewnością doskonale znany młodszej publice zespół 4Dreamers. Kolejno na scenie pojawi się zespół Big Cyc z charyzmatycznym Krzysztofem Skibą na czele, który tego dnia wcieli się także w rolę prowadzącego. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska, która świętuje 25-lecie swojej działalności artystycznej.

Drugi dzień na tegorocznej scenie zapowiada się równie interesująco. Muzycznych wrażeń dostarczy wszystkim zespół Fifidroki, który tworzy muzykę na pograniczu stylu i brzmień. Następnie wystąpi wirtuoz akordeonu, zwycięzcy polskiej edycji Mam Talent – Marcin Wyrostek z zespołem Corazon. Później na scenie pojawi się charyzmatyczny Czesław Mozil. Finał będzie należeć do Anny Wyszkoni. Tego dnia wydarzenie poprowadzi znana postać telewizyjna – Ireneusz Bieleninik.

Wielkie muzyczne święto poprzedzi Bitwa Graffiti, która odbędzie się 9 czerwca o godzinie 10.00, na terenie Ulicznej Galerii Sztuki.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here