Znany i lubiany zespół Kombii przyjedzie do najstarszego miasta Zagłębia Dąbrowskiego i zagra na tegorocznych Dniach Czeladzi.

Kombii, czyli Skawiński i Tkaczyk to muzyka, która rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji, takich jak Kombii, O.N.A czy Skawalker.

Zespół Kombii powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi – wspomnianego już Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty.

Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk to nierozłączny duet, który gra na jednej scenie już od 40 lat. Ich twórczość cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych pokoleń Polaków. W Czeladzi na pewno usłyszymy takie hity, jak „Jej pierwszy raz”, „Ślad”, „Sen się spełni”, „Królowie życia”, „Nasze randez vous”, „Black & White”, „Awinion”, „Słodkiego miłego życia” czy legendarne już „Pokolenie”.

Kombii to kolejna już propozycja dla mieszkańców Czeladzi. Wcześniej pisaliśmy o Kabarecie pod Wyrwigroszem, zespole Luxtorpeda, kabarecie Smile i Krzysztofie Zalewskim.

Przypomnijmy, że tegoroczne Dni Czeladzi odbędą się 22 i 23 czerwca na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej 2. – W tym roku Dni Czeladzi wyjątkowo będziemy świętować na stadionie, a nie w amfiteatrze w Parku Grabek. Wszystko przez kompleksowy remont tego terenu – wyjaśnia Tomasz Michałek z biura prasowego Urzędu Miasta w Czeladzi.

Tygodnik Twoje Zagłębie jest patronem medialnym tegorocznych Dni Czeladzi.