W czerwcu odbędą się Dni Czeladzi 2018. Pierwszą gwiazdą, jaką zobaczymy, będzie Kabaret pod Wyrwigroszem.

Tegoroczne Dni Czeladzi odbędą się 22 i 23 czerwca na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 7. – W tym roku Dni Czeladzi wyjątkowo będziemy świętować na stadionie, a nie w amfiteatrze w Parku Grabek. Wszystko przez kompleksowy remont tego terenu – wyjaśnia Tomasz Michałek z biura prasowego Urzędu Miasta w Czeladzi.

W piątek, 22 czerwca, jako pierwszy na scenie rozbawi publiczność Kabaret Pod Wyrwigroszem. To jednak nie koniec niespodzianek! Codziennie będziemy przedstawiać kolejne gwiazdy, które uświetnią swoją obecnością urodziny miasta.

Kabaret pod Wyrwigroszem powstał w 1994 roku. Nazwa ta pochodzi od lokalu Wyrwigrosz, w piwnicy którego występował kabaret. W skład kabaretu wchodzą Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polanski i Andrzej Kozłowski.

Kabaret pod Wyrwigroszem znany jest z doskonałych parodii i skeczów. W 2008 roku nagrał swoją wersję przeboju „Jožin z bažin” zespołu Banjo Band z Czech, zatytułowaną „Donald marzy”. Z kolei w 2013 roku sparodiowali przebój zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”.

Tygodnik Twoje Zagłębie jest patronem medialnym tegorocznych Dni Czeladzi.

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

  1. […] Wczoraj pisaliśmy o pierwszych artystach, którzy rozbawią publiczność do łez. Będzie to Kabaret pod Wyrwigroszem. Kogo jeszcze zobaczymy? – Podobnie, jak w przypadku trzech ostatnich edycji, będą to wykonawcy o jakże różnych obliczach, gwarantujący najwyższy poziom artystyczny. Jesteśmy przekonani, że tak skonstruowanym programie każdy znajdzie coś dla siebie oraz że dostarczy on wszystkim mnóstwa niezapomnianych doznań – podkreśla Tomasz Michałek. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here