echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

16-letni Dawid Jędrusik zachwycił jurorów Mam Talent. Dąbrowianin otrzymał od Marcina Prokopa „złoty przycisk” i od razu awansował do półfinału programu.

Dawid Jędrusik z Dąbrowy Górniczej wystąpił w piątym odcinku 12. edycji Mam Talent, który pokazuje TVN. Nastolatek swoim występem zachwycił całe jury oraz prowadzących.

16-letni dąbrowianin zaprezentował w programie swój autorski utwór „Havy Rain” z płyty The Sun Has Gone. Swoim występem zachwycił jury. – Nie mogę uwierzyć w to, co tu się wydarzyło. Nie ogarniam tego – chyba po raz pierwszy w życiu. Jesteś po prostu genialnym artystą. To jest światowy poziom. Takie spotkanie dzieje się raz na miliard lat – skomentowała Agnieszka Chylińska.

Zachwycony występem nastolatka byli także prowadzący. Marcin Prokop postanowił wcisnąć swój złoty przycisk, który dał młodemu muzykowi awans do półfinału Mam Talent.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

16-letni Dawid Jędrusik uczęszcza do szkoły muzycznej oraz Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej, gdzie uczy się śpiewu, gry na gitarze basowej. Podczas oglądania nagrań w Internecie zainteresował się instrumentem, jakim jest ukulele. Stwierdził, że radzi z nim sobie o wiele lepiej niż z gitarą, która kiepsko leżała mu w dłoniach. Stąd też pochodzi pseudonim „ukeboy”, czyli chłopiec z ukulele.

FOTO: Biuro Prasowe TVN

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);