echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Będzie spektakularnie, głośno, alternatywnie i rockowo! 23 listopada w Pałacu Kultury Zagłębia zagra Transgresja Zespół będzie promował swój premierowy album.

Transgresja to zespół z Dąbrowy Górniczej grający alternatywny, mocny i psychodeliczny rock. Spektakularny wizerunek (zespół wykorzystuje na koncertach lampy UV i perfekcyjną stylizację opartą na farbach fluorescencyjnych, szokującą grę świateł i laserów), bardzo mocny i życiowy przekaz powodują, że ich koncerty to – oprócz energetycznych walorów muzycznych – niezapomniane show! Osobiste i nadzwyczaj liryczne teksty odsłaniają trudne, życiowe doświadczenia, postrzeganie współczesnego świata i trafiają do stale rosnącej liczby fanów.

Zespół uczestniczy obecnie w ostrej rywalizacji w programie Mam Talent na antenie TVN, gdzie premierowo zaprezentowali numer Furia i od jury otrzymali jednomyślne trzy razy „tak”.

Zgodnie z duchem transgresjonizmu – przekraczania granic, łamania utartych schematów – muzyka Transgresji, czerpiąca inspiracje z wielu różnorodnych źródeł, nie daje się łatwo zaszufladkować w jednym gatunku. Muzycy kończą prace nad debiutanckim albumem, do którego materiał został zarejestrowany w Hertz Studio w Białymstoku, pod czujnym okiem producentów Sławka i Wojtka Wiesławskich.

W Pałacu Kultury Zagłębia zagra zagra 23 listopada o godz. 20:00.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Transgesja zadebiutowała na scenie w 2016 r. i bardzo szybko zyskała mocne wsparcie stale rosnącej grupie fanów. Niedługo później światło dzienne ujrzało pierwsze demo zespołu Ludzie atomów masowej destrukcji, zawierające trzy utwory nagrane na tzw. „setkę”. Zespół jest laureatem przeglądów muzycznych: 100-tka i gra muzyka (Dąbrowa Górnicza), FAZA 2017 (Katowice) oraz Rockosz 2017 (Bielsko-Biała). We wrześniu 2017 r. ukazało się pierwsze pełne wydawnictwo zespołu – EPka Spokój znajdzie niewielu, nagrana w Studio dmb w Bielsku-Białej. W 2018 r. finaliści Antyfestu Antyradia i Emergenza Festival, zwycięzcy New York Festiwal w Łodzi i Rockowiska w Olkuszu. Transgresja ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, a dzielili już scenę z zespołami takimi jak: Organek, Luxtorpeda, NeuOberschlesien, Bracia Figo Fagot, Łydka Grubasa, Kabanos, LaoChe, Proletaryat, Hope czy T.Love.

Zespół tworzą: Paweł Gładysz Gładky (wokal), Mateusz Kołodziejczyk Komin (gitara), Marcin Bula Bulion (perkusja), Rajmund Borek Mund (bas), Tomasz Wącirz Wąski (klawisze/synth&sample).

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);