„Tribute to Jantar” , czyli piosenki Anny Jantar w wykonaniu m.in. uczestników „The Voice of Poland”

1
408

Sosnowiczanie będą mieli okazję wysłuchać piosenek Anny Jantar w nowych aranżacjach i wykonaniu uczestników programów „The Voice of Poland”, „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Mam talent”. Koncert „Tribute to Jantar” już 24 marca.

„Tribute to Jantar” to projekt, w którym najlepsi uczestnicy programów „The Voice of Poland”, „Twoja Twarz brzmi znajomo” i „Mam Talent” śpiewają utwory Anny Jantar. Marek Kaliszuk, który jednocześnie prowadzi koncert, Arek Kłusowski, Katarzyna Sawczuk i kilku innych wokalistów, którzy dotarli do ścisłych finałów muzycznych show ukazują zupełnie nieznane, dość zróżnicowanie a zarazem nowatorskie aranżacje piosenek Jantar.

Osiem wspaniałych młodych głosów wykonuje takie przeboje jak „Tylko mnie poproś do tańca”, „Nic nie może wiecznie trwać”, czy „Najtrudniejszy pierwszy krok”, a to wszystko przy akompaniamencie bandu na żywo.

Warto wspomnieć, że widowisko poświęcone pamięci Anny Jantar to pomysł Arka Kłusowskiego. Po raz pierwszy zostało zaprezentowane podczas IV edycji „Rzeszowskiego Święta Wokalnego” w 2014 roku. Później pokazywano go m.in. w warszawskim Teatrze Capitol czy też Teatrze Starym w Lublinie. Teraz przyszedł czas na sosnowiecką Muzę.

Koncert „Tribute to Jantar” w Sosnowcu odbędzie się 24 marca, początek o godzinie 18:00. Bilety w cenie 80 zł i 90 zł.