W poniedziałek, 22 maja o godz. 18.00, aktorki i aktorzy Teatru Zagłębia wystąpią dla Hospicjum Sosnowieckiego im. św. Tomasza Apostoła.

Co chwilę słyszymy o kolejnych organizacjach, które aktywnie włączają się w budowę pierwszego w naszym regionie stacjonarnego hospicjum, które powstaje na terenie dawnej szkoły górniczej przy ulicy Hubala Dobrzańskiego w Sosnowcu. Do tego grona po raz kolejny już dołączył Teatr Zagłębia. Tamtejsi aktorzy pracują bowiem nad specjalnym koncertem. Efekt końcowy zobaczymy 22 maja.

W programie koncertu będą skecze, znane piosenki kabaretowe i aktorskie.

– Już od kilku lat organizujemy w Teatrze Zagłębia koncerty charytatywne na rzecz sosnowieckiego hospicjum. Zawsze brali w nich udział aktorzy z różnych teatrów Śląska i Zagłębia, a także band Ewy Zug. Repertuar koncertu był za każdym razem inny i niepowtarzalny. Gwarantujemy, że w tym roku będzie dużo dobrej zabawy i wspólnego śpiewania – zaprasza Elżbieta Laskiewicz, aktorka Teatru Zagłębia.

Cegiełki w cenie 30 zł można nabyć w kasie teatru lub w siedzibie hospicjum (ul. 3 Maja 1). Cały dochód zgromadzony z cegiełek przeznaczony zostanie na budowę hospicjum stacjonarnego w Sosnowcu.

CZYTAJ TAKŻE:

Trwa budowa stacjonarnej placówki Hospicjum Sosnowieckiego im. św. Tomasza Apostoła. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w tym roku pomoc znajdą w niej pierwsi podopieczni. Hospicyjny ośrodek opiekuńczy powstaje na terenie dawnej szkoły górniczej przy ulicy Hubala Dobrzańskiego. Obiekt za blisko...

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here