W piątek, 3 kwietnia, prezydent Sosnowca poinformował o dziewięciu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na terenie Sosnowca. Wszystkie dotyczą osób przebywających w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim.

Wzrosła liczba osób zakażonych koronawirusem na terenie Sosnowca. Jak poinformował prezydent miasta, potwierdzono osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim. Chodzi o 5 osób z personelu i 3 pacjentów.

– Kolejne wieści ze szpitala. Mamy 8 nowych przypadków osób zakażonych koronawirusem: 5 z personelu i 3 pacjentów. Wszyscy są związani z oddziałem, który od tygodnia jest poddany kwarantannie. Co ważne, wszyscy są w dobrym stanie – napisał Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Wcześniej prezydent informował o zakażeniu jednej osoby z personelu szpitala. – Wykonaliśmy kolejną serię testów na obecność koronawirusa w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim. Wyniki wskazały zakażenie jednej osoby z personelu szpitala – napisał prezydent Sosnowca.

Tego samego dnia, przedstawiciele sosnowieckiej lecznicy poinformowali, że w celu zabezpieczenia pacjentów i pracowników, a także ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa wstrzymano przyjęcia nowych pacjentów. Jednocześnie, na terenie szpitala prowadzona jest dezynfekcja.

– Ograniczenie nie dotyczy oddziału ginekologiczno-położniczego, który od początku zagrożenia koronawirusem jest izolowany od pozostałej części szpitala i jak informowaliśmy wczoraj – jego personel jest wyłączony z prac innych oddziałów. Osoby potrzebujące pomocy prosimy, by w razie potrzeby kontaktować się z szpitalami w sąsiednich miastach – informują przedstawiciele szpitala.

Skomentuj przez Facebook

14 KOMENTARZE

 1. Trzymam kciuki za powrót do zdrowia. Jak to jest panie Prezydencie, nie ufamy rządowi w Warszawce… ale nic nie zrobiliśmy żeby się zabezpieczyć w środki ochronne ?! Teraz to stawanie na rzęsach może nic nie pomóc…

 2. Anazliując treść notatki, wynika, że należy omijać szpital miejski, gdyż tam z pewnością zarazisz się koranowirusem. Trzymajcie się z daleka.

  • Jak się chcesz skutecznie podszyć pod tego WYPIERDA
   to musisz:
   – nie używać interpunkcji w obrębie zdania (ale za to na koniec walnij dwa znaki, np. pytajnik i kropkę)
   – często zaczynaj wypowiedź od „Czy…”
   – chrzań o różnieniu się, zachowując pozorny spokój
   – najeżdżaj na Chęcińskiego; Widzący tym żyje, grasuje po artykułach, pieprzy trzy po trzy i zostaje po nim, jak po nieświeżej szmacie, tylko skisły smrodek.

   Aha – jak go chcesz podk…wić, to pojedź po klerze, po kościółkowych faryzeuszach. To go bierze!
   Chodzą nawet słuchy, że to jakiś potrącony przez los duchowny, może były, może łapy pchał gdzie nie trzeba. Ewidentnie żyje nienawiścią i czuje krzywdę od losu.

 3. Chęciński napisał „wykonaliśmy serię testów” a co on ma wspólnego z wykonywaniem testów??? Podobnie z pierwszym wyleczonym sosnowiczaninem w RACIBORZU, a jednak i tak Chęciński był pierwszy z informacjami o sukcesie, ten człowiek nie ma wstydu!!! Ja na szczęście wstyd posiadam i bardzo się za niego wstydzę.

 4. Panie Prezydencie Chęciński nie idź Pan tą drogą ponieważ robisz Pan sam z siebie błazna. Weź się Pan za pracę. W wielu mediach Pana pełno co może świadczyć że pomyliłeś Pan powołanie. Oszczędź Pan sobie samoośmieszania. Czy Pan to rozumie?

  • Sam siebie niech ośmiesza, nic mi do tego, ale on ośmiesza moje miasto, ośmiesza sosnowiczan, a ciągle atakując władze centralne szkodzi miastu, bo niczego nie wywalczy dla Sosnowca od tych władz. Potrzebna jest współpraca ze wszystkimi organami które mogą przekazać jakieś środki na rozwój miasta. Dlaczego wstrzymano prace na dworcu w Maczkach, gdzie pomoc dla Instytutu Medycyny Pracy? Czy tu mógłby pomóc jakiś minister, czy ukochana TVN???!!!

 5. Czy on w ogóle wystąpił do Ministerstwa Sportu o jakąś dotację do budowy stadionu? Szczecin i Częstochowa dostały dziesiątki milionów dofinansowania do budowy i remontu stadionów, ale im nie śmierdzą pieniądze z pisowskiego ministerstwa, oni zamiast latać po tefałenach po prostu załatwili te pieniądze odciążając budżety miast, Chęciński natomiast zaciągnął kilkuset milionowy komercyjny kredyt i będziemy sobie to spłacać razem z wnukami!

 6. „(…) zakażenia koronawirusem w miejskim szpitali”
  Aj! Waj! I to w tytule tak, dużą bukwą…
  Mo-ni-ka! Mo-ni-ka!
  Poprawić i nikt się nie doczepi. Ciach, ciach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here