Od prawie 7 lat informujemy Was o wszystkim tym, co ważne i ciekawe w Zagłębiu Dąbrowskim. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś istotnego dla naszego regionu, i nie tylko. Przez te lata zmienialiśmy się na papierze, a teraz nadszedł czas na zmiany w naszym internetowym serwisie.

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowy serwis twojezaglebie.pl. Prace nad nim trwały kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że przypadnie on wszystkim do gustu.

– Nasz serwis z każdym kolejnym miesiącem cieszy się coraz większą popularnością. Odwiedza nas coraz więcej użytkowników i stąd decyzja o zmianach. Chcemy być jeszcze bardziej multimedialni i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych internautów – wyjaśnia Ewelina Dyc, wydawca tygodnika Twoje Zagłębie.

Z punktu widzenia czytelników, najważniejszą zmianą jest nowy layout, który ułatwia poruszanie się po serwisie i docieranie do najnowszych informacji. Nowy serwis jest w pełni responsywny – otwiera się na wszystkich urządzeniach i dostosowuje się do nich. Od teraz bez żadnych przeszkód możecie nas przeglądać na ekranach swoich smartfonów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów i tabletów.

Nowy wygląd to jednak nie wszystko. Odmieniony serwis daje nam wiele możliwości przedstawiania faktów i prezentowania materiałów. Skorzystają na tym nie tylko czytelnicy, ale także potencjalni reklamodawcy.

– Nowy portal dał nam wiele nowych możliwości, zarówno pod kątem redakcyjnym, jak i reklamowym. Poszczególne strony serwisu można łatwo modyfikować i wprowadzać nowe moduły oraz sekcje tematyczne. Przekłada się to w głównej mierze na efektywność pracy redakcji – podkreśla Ewelina Dyc. – Poprzez wprowadzenie większej ilości formatów reklamowych, powiększyliśmy także znacząco nasz zasób marketingowy – dodaje.

Wierzymy, że nowa strona Wam się spodoba. Ze swojej strony obiecujemy, że wkrótce zaskoczymy kolejnymi nowościami.

PS Archiwalne artykuły znajdą Państwo TUTAJ