Kolejny sukces Bartosz Zawadzkiego. Tym razem młody reprezentant z Sosnowca wywalczył złoto na VIII Mistrzostwach Polski No-Gi Jiu Jitsu w Luboniu.

Bartosz Zawadzki nie przestaje zaskakiwać. Młody sosnowiczanin, który w ostatnich tygodniach wywalczył cztery medale (złoto w Moskwie oraz dwa złote i jeden srebrny w Amsterdamie) znów stanął na najwyższym stopniu podium. Tym razem zdominował Mistrzostwa Polski, które w miniony weekend odbyły się w Luboniu.

– Cotygodniowe starty wiążą się z licznymi przeciążeniami oraz mocnym zmęczeniem. Póki jestem młody staram się startować jak najwięcej, dlatego nie mogłem przegapić Mistrzostw Polski no-gi – powiedział nam Bartosz Zawadzki.

Trenujący na co dzień w Gracie Barra Sosnowiec zawodnik stoczył łącznie cztery walki. – Zostawiłem trochę zdrowia na macie, dlatego bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać. Walki były wymagające tym bardziej, że skupiam się raczej na kimonach – przekazał Bartosz Zawadzki.

Bartosz Zawadzki mimo intensywnego początku roku nie zwalnia tempa. – Teraz chce zaleczyć kilka drobnych urazów i powoli szykuję się do kolejnych startów – podsumował Zawadzki.