7 września stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek 6. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który dostarcza widzom wielu emocji i wrażeń. Jedną z nowych uczestniczek jest Katarzyna Zięciak z Dąbrowy Górniczej. Czy dąbrowianka znajdzie swoją drugą połowę w show?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to polski program typu reality show emitowany na antenach TVN i TVN 7 (w zależności od serii). Jest to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment, którego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości.

Idealnego partnera lub partnerki poszukują dla nich eksperci, a swoich wybranków mogą poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą?

Kandydatka z Zagłębia

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary ludzi, którzy pasują do siebie nie tylko charakterologicznie, ale także fizycznie.

Jedną z nowych uczestniczek, która wzięła w kwietniu ślub z nieznanym sobie wcześniej partnerem jest Katarzyna Zięciak z Dąbrowy Górniczej. Według ekspertów jest to kobieta pełna radości, zaangażowania i ekspresji.

Katarzyna ma 31 lat i mieszka w Dąbrowie Górniczej. Za sobą ma związek pełen kłamstw i zdrad, ale mimo to potrafi zaufać drugiej osobie i jeszcze raz chce spróbować zbudować zdrowy, tym razem trwały związek.

Ekspertów „Ślubu od pierwszego wejrzenia” urzekła zwłaszcza pozytywnym podejściem do życia oraz otwartością. Podczas trwania eksperymentu, jak i w życiu, Kasia może liczyć na ogromne wsparcie ze strony swoich bliskich – rodziców oraz siostry.