Trwa 6. edycja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, którego uczestnikami jest dwoje mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego. Pomimo początkowych zachwytów, nad parą wiszą ciemne chmury, a wśród internautów zawrzało.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to polski program typu reality show emitowany na antenach TVN i TVN 7 (w zależności od serii). Jest to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment, którego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości.

Idealnego partnera lub partnerki poszukują dla nich eksperci, a swoich wybranków mogą poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą?

Para z Zagłębia

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary ludzi, którzy pasują do siebie nie tylko charakterologicznie, ale także fizycznie.

Jedną z par dobranych przez ekspertów jest Kasia z Dąbrowy Górniczej oraz Paweł z Będzina. Początkowo para podeszłą do siebie, jak i całego eksperymentu, z wielkim entuzjazmem i radością, z nadzieją na wspólną przyszłość. To sprawiło, że wielu widzów sądziło, że to właśnie im uda się stworzyć zgrany związek, który przetrwa także po programie.

Spekulacji nie brakuje

Z każdym odcinkiem widać jednak, że ta para nie dogaduje się tak dobrze, jak w dniu ślubu, a między małżonkami narastają nieporozumienia. Za tę sytuację internauci obwiniają dąbrowiankę, która zaczęła traktować męża z dużą rezerwą.

Według internautów zmiana nastawienia partnerki Pawła związana jest z jej byłym chłopakiem. Według domysłów fanów programu, Kasia wzięła ślub w telewizji, aby odegrać się na swoim byłym, z którym miała sms-ować jeszcze w trakcie nagrań. Według kolejnych doniesień fanów, Kasia i Paweł są już po rozwodzie, a młoda kobieta wróciła do swojego ex.

Warto przypomnieć, że program nagrywany był kilka miesięcy temu, a jego uczestnicy do zakończenia emisji programu nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich losy. Na oficjalne stanowisko pary w tym temacie fani zatem muszą jeszcze trochę poczekać.

Program emitowany jest we wtorki o 21:30 w TVN.