Policjanci z Zawiercia poszukują 35-letniego Sebastiana Dydak. Zaginiony mężczyzna wyszedł w środę w nocy z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony Sebastian Dydak w dniu 26 grudnia o godz 23.30 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Poszukiwany mieszkaniec miejscowości Mokrus (gm. Ogrodzieniec) nie nawiązał do chwili obecnej żadnego kontaktu z rodziną. Wychodząc, nie zabrał ze sobą dokumentów ani telefonu.

Zaginął Sebastian Dydak - fot. KPP w Zawierciu
Zaginął Sebastian Dydak – fot. KPP w Zawierciu

 

Rysopis:

wzrost 176 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie czarne, oczy ciemne, może posiadać ciemny krótki zarost, uzębienie pełne. W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę dresową z kapturem koloru jasnoniebieskiego, szare spodnie z kieszeniami po bokach i siwe sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 35-latka proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami telefon (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl