Policjanci z komisariatu w Ogrodzieńcu szukają kierowcy, który jadąc srebrnym, 5-drzwiowym pojazdem typu SUV w miejscowości Kocikowa uderzył w przystanek autobusowy. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący pojazdem typu SUV jadąc przez Kocikową, wjechał w przystanek autobusowy stojący w pobliżu remizy OSP. Następnie wycofał i odjechał w kierunku Pilicy. Wiata przystanku została uszkodzona. Policjanci ustalili, że był to pojazd koloru srebrnego, 5-drzwiowy, z kołem zapasowym na tylnej klapie.

Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami komisariatu w Ogrodzieńcu tel. 47 85 357 10 lub 47 85 357 16, bądź z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 352 55.

Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: ogrodzieniec@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. – W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość – podkreślają policjanci.